Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe

  Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe

  Bogaty dźwięk bezprzewodowy

  Czysta transmisja cyfrowa, nieskazitelny odbiór i dźwięk w jakości CD zapewniają niewiarygodnie bogate, a jednocześnie łagodne wrażenia akustyczne. Oprócz wspaniałego dźwięku, słuchawki zapewniają niespotykany komfort dzięki samoregulującemu pałąkowi wewnętrznemu i miękkim elementom nausznym. Zobacz wszystkie korzyści

 • Bogaty dźwięk bezprzewodowy

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe

Szybkie ładowanie SHD8900/00 Znajdź podobne produkty

Bogaty dźwięk bezprzewodowy

Wierny w najdrobniejszych szczegółach

 • Funkcja szybkiego ładowania umożliwia szybszy powrót do słuchania muzyki

  Funkcja szybkiego ładowania umożliwia szybszy powrót do słuchania muzyki

  Funkcja szybkiego ładowania pozwala doładować akumulatory w krótkim czasie. Moc pozostała w akumulatorze jest określana przez obwód wewnętrzny, dzięki czemu napięcie wejściowe może być optymalizowane w celu szybkiego doładowania akumulatora i wydłużenia jego żywotności.

 • Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Stacja dokująca to wygodny sposób na przechowywanie odbiornika w czasie, gdy nie jest on używany — niektóre modele umożliwiają także ładowanie akumulatorów.

 • Krystalicznie czysta transmisja cyfrowa (2,4 GHz)

  Transmisja cyfrowa 2,4 GHz zapobiega kompresji i utracie danych pomiędzy nadajnikiem i słuchawkami. Sygnały cyfrowe zamieniane są na analogowe na końcu procesu transmisji. W rezultacie otrzymujemy niesamowitej jakości dźwięk z pięknym brzmieniem i minimalną utratą danych.

 • Prawdziwa jakość dźwięku CD pozwala w pełni cieszyć się muzyką

  Prawdziwa jakość dźwięku CD pozwala w pełni cieszyć się muzyką dzięki złożonemu procesowi transmisji cyfrowej, który eliminuje kompresję danych. Słyszany dźwięk jest bardzo szczegółowy i wierny oryginalnemu źródłu muzyki.

 • Dwie anteny zapewniają odbiór w promieniu 360º

  Dwie anteny zapewniają optymalny odbiór bez martwych punktów, niezależnie od kąta odbioru. Słuchawki posiadają dwie osobne anteny, umieszczone w lewym i prawym nauszniku, które zapewniają wspaniały, bezprzewodowy odbiór muzyki bez zakłóceń (żadnych martwych punktów) i większą swobodę ruchów.

 • Akustycznie dostrojone głośniki zapewniają niesamowitą jakość dźwięku

  Akustycznie dostrojone głośniki zapewniają czysty i optymalny dźwięk o doskonałej wyrazistości, precyzyjnie odwzorowanych tonach wysokich i głębokich basach.

 • Samoregulujący się pałąk wewnętrzny zapewnia wygodę i dopasowanie

  Wewnętrzny pałąk tych słuchawek Philips ułatwia dopasowanie do kształtu głowy. Mechanizm automatycznie reguluje ustawienia, zapewniając wysoki komfort.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też