1
Słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki Hi-Fi

  Bezprzewodowe słuchawki Hi-Fi

  Bogaty dźwięk bezprzewodowy

  Czysta transmisja cyfrowa, nieskazitelny odbiór i dźwięk w jakości CD zapewniają niewiarygodnie bogate, a jednocześnie łagodne wrażenia akustyczne. Oprócz wspaniałego dźwięku, słuchawki zapewniają niespotykany komfort dzięki samoregulującemu pałąkowi wewnętrznemu i miękkim elementom nausznym.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Bogaty dźwięk bezprzewodowy

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bogaty dźwięk bezprzewodowy

Wierny w najdrobniejszych szczegółach

 • Funkcja szybkiego ładowania umożliwia szybszy powrót do słuchania muzyki

  Funkcja szybkiego ładowania umożliwia szybszy powrót do słuchania muzyki

  Funkcja szybkiego ładowania pozwala doładować akumulatory w krótkim czasie. Moc pozostała w akumulatorze jest określana przez obwód wewnętrzny, dzięki czemu napięcie wejściowe może być optymalizowane w celu szybkiego doładowania akumulatora i wydłużenia jego żywotności.

 • Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Stacja dokująca to wygodny sposób na przechowywanie odbiornika w czasie, gdy nie jest on używany — niektóre modele umożliwiają także ładowanie akumulatorów.

 • Krystalicznie czysta transmisja cyfrowa (2,4 GHz)

  Transmisja cyfrowa 2,4 GHz zapobiega kompresji i utracie danych pomiędzy nadajnikiem i słuchawkami. Sygnały cyfrowe zamieniane są na analogowe na końcu procesu transmisji. W rezultacie otrzymujemy niesamowitej jakości dźwięk z pięknym brzmieniem i minimalną utratą danych.

 • Prawdziwa jakość dźwięku CD pozwala w pełni cieszyć się muzyką

  Prawdziwa jakość dźwięku CD pozwala w pełni cieszyć się muzyką dzięki złożonemu procesowi transmisji cyfrowej, który eliminuje kompresję danych. Słyszany dźwięk jest bardzo szczegółowy i wierny oryginalnemu źródłu muzyki.

 • Dwie anteny zapewniają odbiór w promieniu 360º

  Dwie anteny zapewniają optymalny odbiór bez martwych punktów, niezależnie od kąta odbioru. Słuchawki posiadają dwie osobne anteny, umieszczone w lewym i prawym nauszniku, które zapewniają wspaniały, bezprzewodowy odbiór muzyki bez zakłóceń (żadnych martwych punktów) i większą swobodę ruchów.

 • Akustycznie dostrojone głośniki zapewniają niesamowitą jakość dźwięku

  Akustycznie dostrojone głośniki zapewniają czysty i optymalny dźwięk o doskonałej wyrazistości, precyzyjnie odwzorowanych tonach wysokich i głębokich basach.

 • Samoregulujący się pałąk wewnętrzny zapewnia wygodę i dopasowanie

  Wewnętrzny pałąk tych słuchawek Philips ułatwia dopasowanie do kształtu głowy. Mechanizm automatycznie reguluje ustawienia, zapewniając wysoki komfort.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu