Słuchawki douszne

  Słuchawki douszne

  Absolutny komfort

  Stworzone z myślą o wyjątkowym komforcie, słuchawki zostały umieszczone w żelowej obudowie, która dostosowuje się do naturalnego kształtu ucha. Doskonale dopasowana, wygięta tuba akustyczna kieruje dźwięk bezpośrednio do bębenków usznych, zapewniając optymalną jakość i czystość dźwięku.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Absolutny komfort

Niezrównany komfort, stworzone do iPoda

 • 3 wymienne, gumowe nakładki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  3 wymienne, gumowe nakładki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  Mając do dyspozycji 3 pary wymiennych nakładek dousznych w różnych rozmiarach, na pewno znajdziesz taką, dzięki której te słuchawki Philips będą idealnie pasować do Twoich uszu.

 • Sterowanie odtwarzaczem iPod w zasięgu ręki

  Dzięki możliwości sterowania na przewodzie możesz wygodnie sterować poziomem głośności w odtwarzaczu iPod, pomijać lub wracać do utworów, przewijać do przodu i do tyłu oraz odtwarzać i wstrzymywać odtwarzanie jedną ręką.

 • Słuchawki z żelową obudową zapewniają najlepszy komfort

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie noszenia – miękkie, żelowe tworzywo wykorzystane do stworzenia tych słuchawek zostało delikatnie uformowane na kształt elementów nausznych.

 • Ergonomiczna konstrukcja zapewnia najwyższy komfort i lepsze dopasowanie

  Wygięta tuba akustyczna została ergonomicznie zaprojektowana z uwzględnieniem anatomii ludzkiego ucha. Dopasowuje się idealnie, zapewniając wysoki poziom komfortu i niespotykaną wygodę.

 • Wyjątkowo miękkie gumowe nasadki zapewniają niespotykany komfort

  Wyjątkowo miękki materiał gumowych nasadek jest przyjemny w dotyku i bez wysiłku dopasowuje się do uszu. Słuchawki douszne nigdy nie były tak wygodne.

 • Wygięta tuba akustyczna pozwala przesyłać kierunkowy i precyzyjny dźwięk

  Wygięta tuba akustyczna została zaprojektowana według krzywizny ludzkiego ucha w taki sposób, że fale dźwiękowe z głośnika są kierowane wprost do bębenka z największą precyzją

 • Wyjątkowa izolacja szumów zapewnia doskonały dźwięk przy niskiej głośności

  Zwiększanie głośności w hałaśliwych miejscach nie jest już konieczne. Wygięta tuba akustyczna i doskonale dopasowane nakładki douszne pozwalają w znacznym stopniu odciąć hałas w tle, dostarczając dźwięk o takiej samej jakości przy niższej głośności i zapewniając dłuższą żywotność baterii.

 • Głośniki o wysokiej wydajności zapewniają donośny i potężny dźwięk

  Przetwornik głośnika jest wykonany z kompozytowego mylaru, dzięki czemu jest bardzo czuły, ma dużą moc, zapewnia najwyższą jakość dźwięku hi-fi, a zniekształcenia dźwięku nie są słyszalne.

 • Futerał chroni słuchawki, gdy nie są używane

  Ten futerał to najwygodniejszy sposób ochrony słuchawek i przewodów, gdy nie są używane.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu