Słuchawki douszne

  Słuchawki douszne

  Całkowita wygoda z technologią FlexInear

  Te głośniki pro audio zapewniają najwyższą dokładność odtwarzanego dźwięku, podczas gdy dobrze dostrojone tony niskie zapewniają jakość odtwarzanej muzyki porównywalną z domowym sprzętem audio. Regulowana i wygodna wkładka douszna dopasowuje się naturalnie do kształtu ucha.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Całkowita wygoda z technologią FlexInear

 • Dostrojony system basów zapewnia lepsze i głębokie brzmienie niskich tonów

  Dostrojony system basów zapewnia lepsze i głębokie brzmienie niskich tonów

  Dostrojony system basów optymalizuje sygnał na niższych częstotliwościach, aby zapewnić lepsze, głębokie brzmienie basów.

 • FlexInear to ruchoma, regulowana rurka wewnątrz ucha, która zapewnia indywidualne dopasowanie

  FlexInear to ruchoma, regulowana rurka wewnątrz ucha, która zapewnia indywidualne dopasowanie

  FlexInear to ruchoma, regulowana rurka wewnątrz ucha, która zapewnia indywidualne dopasowanie. Dzięki niej te słuchawki są dużo wygodniejsze niż zwykłe słuchawki.

 • Dwa sposoby noszenia zapewniają właściwe dopasowanie w każdej sytuacji

  Dwa sposoby noszenia zapewniają właściwe dopasowanie w każdej sytuacji

  Dwa sposoby noszenia zapewniają właściwe dopasowanie w każdej sytuacji – prostopadle w dół w trakcie normalnego słuchania lub założone na ucho podczas ćwiczeń lub w ruchu.

 • Wytrzymała konstrukcja Flexi-Grip zapewnia mocne i elastyczne połączenie

  Wytrzymała konstrukcja Flexi-Grip zapewnia mocne i elastyczne połączenie

  Miękki i elastyczny materiał pokrywający obudowę słuchawek poprawia jakość dźwięku i zwiększa ich trwałość. Chroni on także połączenie przewodu przed uszkodzeniami spowodowanymi wielokrotnym wyginaniem obudowy słuchawek i częstym chwytaniem podczas podłączania i rozłączania.

 • Wysokiej jakości przetwornik zapewniający dokładną reprodukcję dźwięku

  Wysokiej jakości przetwornik zapewniający dokładną reprodukcję dźwięku

  Napęd odbiornika składa się z cewki, metalowego korpusu w kształcie litery U, pary magnesów stałych oraz z pręta napędowego i membrany. Zmiany pola elektromagnetycznego modyfikują polaryzację korpusu i przesuwają pręt napędowy z membraną wytwarzającą dźwięk. Komponenty odbiornika zostały precyzyjnie zestrojone w celu zapewnienia potężniejszego dźwięku w zakresie niskich częstotliwości oraz poprawy impulsów w zakresie wysokich częstotliwości. Efektem jest wyrazisty, szczegółowy i przejrzysty dźwięk z rozszerzoną precyzją w zakresie wysokich częstotliwości.

 • Precyzyjne dostrojenie akustyczne za pomocą technologii Philips iLab zapewnia szczegółowy dźwięk

  Słuchawki zaprojektowane z myślą o uzyskaniu wysokiej jakości wrażeń dźwiękowych zostały precyzyjnie zestrojone z wykorzystaniem technologii Philips iLab w celu zapewnienia profesjonalnej akustyki i doskonałego odwzorowania wysokich częstotliwości. Efektem jest przejrzysty, wyrazisty i szczegółowy dźwięk.

 • Wkładki z gąbki zapewniają dokładne i indywidualne dopasowanie

  Para wkładek wykonanych z gąbki powoli przywracającej swój kształt stanowi komfortową alternatywę dla gumowych wkładek dousznych. Jeszcze lepsze dopasowanie wkładek zapewnia ich ściśnięcie palcami przed wsunięciem do uszu. Następnie, w ciągu kilku sekund, gąbka powoli przywraca swój kształt rozszerzając się, co zapewnia dokładne dopasowanie wkładek do każdego ucha.

 • Wyjątkowo miękkie, silikonowe wkładki w 3 rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie

  Dostępne w trzech różnych rozmiarach (mały, średni i duży), wymienne wkładki zapewniają idealne dopasowanie dla każdego użytkownika. Wkładki są wykonane z wyjątkowo miękkiego silikonu, co zapewnia najwyższy komfort podczas dłuższego słuchania.

 • Futerał chroni słuchawki, gdy nie są używane

  Ten futerał to najwygodniejszy sposób ochrony słuchawek i przewodów, gdy nie są używane.

 • Wygięta tuba akustyczna zapewnia wyjątkową izolację szumów

  Zaprojektowana z wykorzystaniem szczegółowej wiedzy w zakresie anatomii ludzkiego ucha, wygięta tuba akustyczna dostosowuje kąt tuby głośnika oraz element douszny do kształtu kanału usznego. Oprócz dostarczania dźwięku bezpośrednio do uszu zapewnia także doskonałą izolację szumów, pozwalając na słuchanie muzyki przy niższych poziomach głośności.

 • Symetryczne przewody o jednakowych długościach zapobiegają ich plątaniu

  Słuchawki zostały wyposażone w symetryczne przewody, co zapobiega ich plątaniu i ułatwia obsługę urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu