Słuchawki z pałąkiem na głowę

  Słuchawki z pałąkiem na głowę

  Przejrzysty dźwięk

  Ciesz się przejrzystym dźwiękiem o wyraźnych tonach wysokich, głębokich tonach niskich i funkcji redukcji szumów. Wzmocniony przemysłowo, polimerowy pałąk jest niezwykle elastyczny i wytrzymały. Jego wewnętrzna, miękka, automatycznie regulowana warstwa otula Twoją głowę, zapewniając pełen komfort.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Przejrzysty dźwięk

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przejrzysty dźwięk

do telefonu komórkowego

 • Otwory basowe zapewniają przepływ powietrza, zapewniając lepsze brzmienie

  Otwory basowe umożliwiają przepływ powietrza, co pozwala uzyskać lepsze brzmienie i bogatsze, głębsze niskie tony

 • Samoregulujący pałąk wewnętrzny

  Typowe słuchawki nagłowne można regulować, rozszerzając lub skracając pałąk. To może być nieco irytujące, gdy musisz to robić za każdym razem. Te słuchawki dopasowują się automatycznie do kształtu i wielkości głowy użytkownika, zapewniając większy komfort podczas słuchania muzyki.

 • Elastyczne i wytrzymałe słuchawki

  Słuchawki nagłowne muszą być wykonane z solidnego materiału, aby wytrzymać użytkowanie w trudnych warunkach. Te słuchawki zostały wykonane z wzmocnionego przemysłowo polimeru, który jest twardy, a jednocześnie wystarczająco elastyczny, aby zapewnić doskonały komfort noszenia. Nie można ich złamać ani zdeformować nawet po przekręceniu.

 • Długość przewodu dostosowana do używania łącznie z mikrofonem

  Długość przewodu słuchawek jest dobrana w taki sposób, by zapewnić optymalne rejestrowanie dźwięku przez mikrofon złącza słuchawek. Jest ona także optymalna do podłączania słuchawek do złącza słuchawek. Złącza słuchawek umożliwiają korzystanie ze standardowych słuchawek (bez mikrofonu, ze standardową wtyczką 3,5 mm) w połączeniu z telefonem. Zazwyczaj są dostarczane w zestawie z telefonem, jednak można je również kupić osobno. Złącza Philips SHH1XXX mogą współpracować z telefonami większości marek. Zapewniają optymalną długość przewodu łączącego słuchawki z telefonem.

 • Wyjątkowa izolacja szumów zapewnia doskonały dźwięk przy niskiej głośności

  Zwiększanie głośności w hałaśliwych miejscach nie jest już konieczne. Wygięta tuba akustyczna i doskonale dopasowane nakładki douszne pozwalają w znacznym stopniu odciąć hałas w tle, dostarczając dźwięk o takiej samej jakości przy niższej głośności i zapewniając dłuższą żywotność baterii.

 • Przewód jednostronny to mniejsza plątanina i większa wygoda

  Przewód podłącza się tylko z jednej strony, co znacznie zmniejsza ryzyko jego splątania i ułatwia zwijanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu