Niezbadane

Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Made for iPod

  Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Wsłuchaj się w szczegóły

  Te niezmiernie lekkie słuchawki z wygodnie wyściełanym pałąkiem na głowę zapewniają dokładny dźwięk z telefonu iPhone. Można je złożyć w celu wygodnego przechowywania, a wbudowany pilot z kontrolą mikrofonu pozwala wygodnie obsługiwać telefon w dowolnej chwili bez sięgania po niego.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wsłuchaj się w szczegóły

do telefonu iPhone

 • Mikrofon i pilot na przewodzie oraz regulacja głośności

  Chcesz pominąć utwór? Zmienić głośność? Przyjąć lub odrzucić połączenie? Nagrać notatkę głosową? Na pilocie znajduje się czuły mikrofon, regulator głośności, funkcje połączenia i pomijania. Przy jego użyciu można również włączyć funkcję sterowania głosem. Z tym zestawem słuchawkowym nie musisz sięgać po iPhone'a czy iPoda ani w celu odblokowania ekranu.

 • Słyszysz każdy szczegół

  Duże, odpowiednio zestrojone głośniki dokładnie oddadzą każdy szczegół dźwiękowy z solidnym basem.

 • Składane, regulowane i lekkie

  Oto Twoi idealni towarzysze wędrówki. Miękki pałąk na głowę zapewnia wygodę noszenia, a na dodatek umożliwia składanie na czas podróży i ułatwia przechowywanie. Noszenie tego zestawu słuchawkowego wykonanego z niezmiernie lekkich materiałów to prawdziwa przyjemność.

 • Konstrukcja typu zamkniętego blokuje hałas otoczenia

  Dźwięki z otoczenia są doskonale tłumione, a muzyka ze słuchawek pozostaje w szczelnej czaszy, aby zapewnić idealną jakość. Dzięki temu słuchawki wspaniale nadają się do odsłuchu podczas koncertów lub sesji nagraniowych.

 • Przetwornik 40 mm zapewnia dźwięk bez zniekształceń

  Przetwornik 40 mm jest wykonany z kompozytowego mylaru, dzięki czemu jest bardzo czuły, ma dużą moc, a zniekształcenia dźwięku nie są słyszalne.

 • Wyściółka pałąka na głowę zapewnia miękkie i wygodne dopasowanie.

  Miękkie materiały użyte w poduszce pałąka na głowę zapewniają wygodne i długie użytkowanie.

 • Elementy nauszne zwiększają komfort użytkowania i jakość niskich tonów

  Specjalny kształt i luksusowe materiały wykorzystane w elementach nausznych tych słuchawek Philips zapewniają idealne dopasowanie i maksymalny komfort. Zapobiegają także stratom sygnału i polepszają jakość niskich tonów. Kształt elementów nausznych umożliwia ich dokładne dopasowanie do ucha użytkownika.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu