Niezbadane

Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Made for iPod

  Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Wsłuchaj się w szczegóły

  Te niezmiernie lekkie słuchawki z wygodnie wyściełanym pałąkiem na głowę zapewniają dokładny dźwięk z telefonu iPhone. Można je złożyć w celu wygodnego przechowywania, a wbudowany pilot z kontrolą mikrofonu pozwala wygodnie obsługiwać telefon w dowolnej chwili bez sięgania po niego.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wsłuchaj się w szczegóły

do telefonu iPhone

 • Mikrofon i pilot na przewodzie oraz regulacja głośności

  Chcesz pominąć utwór? Zmienić głośność? Przyjąć lub odrzucić połączenie? Nagrać notatkę głosową? Na pilocie znajduje się czuły mikrofon, regulator głośności, funkcje połączenia i pomijania. Przy jego użyciu można również włączyć funkcję sterowania głosem. Z tym zestawem słuchawkowym nie musisz sięgać po iPhone'a czy iPoda ani w celu odblokowania ekranu.

 • Słyszysz każdy szczegół

  Duże, odpowiednio zestrojone głośniki dokładnie oddadzą każdy szczegół dźwiękowy z solidnym basem.

 • Składane, regulowane i lekkie

  Oto Twoi idealni towarzysze wędrówki. Miękki pałąk na głowę zapewnia wygodę noszenia, a na dodatek umożliwia składanie na czas podróży i ułatwia przechowywanie. Noszenie tego zestawu słuchawkowego wykonanego z niezmiernie lekkich materiałów to prawdziwa przyjemność.

 • Konstrukcja typu zamkniętego blokuje hałas otoczenia

  Dźwięki z otoczenia są doskonale tłumione, a muzyka ze słuchawek pozostaje w szczelnej czaszy, aby zapewnić idealną jakość. Dzięki temu słuchawki wspaniale nadają się do odsłuchu podczas koncertów lub sesji nagraniowych.

 • Przetwornik 40 mm zapewnia dźwięk bez zniekształceń

  Przetwornik 40 mm jest wykonany z kompozytowego mylaru, dzięki czemu jest bardzo czuły, ma dużą moc, a zniekształcenia dźwięku nie są słyszalne.

 • Wyściółka pałąka na głowę zapewnia miękkie i wygodne dopasowanie.

  Miękkie materiały użyte w poduszce pałąka na głowę zapewniają wygodne i długie użytkowanie.

 • Elementy nauszne zwiększają komfort użytkowania i jakość niskich tonów

  Specjalny kształt i luksusowe materiały wykorzystane w elementach nausznych tych słuchawek Philips zapewniają idealne dopasowanie i maksymalny komfort. Zapobiegają także stratom sygnału i polepszają jakość niskich tonów. Kształt elementów nausznych umożliwia ich dokładne dopasowanie do ucha użytkownika.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też