Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Made for iPod

  Zestaw do iPhone + pilot i mik.

  Niezwykle wygodne

  Miękkie, żelowe poduszeczki i konstrukcja idealnie pasująca do Twojego ucha sprawiają, że ten zestaw słuchawkowy jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Wbudowany pilot z mikrofonem jest na wyciągnięcie ręki. Nie musisz już sięgać po telefon.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle wygodne

do telefonu iPhone

 • Mikrofon i pilot na przewodzie oraz regulacja głośności

  Chcesz pominąć utwór? Zmienić głośność? Przyjąć lub odrzucić połączenie? Nagrać notatkę głosową? Na pilocie znajduje się czuły mikrofon, regulator głośności, funkcje połączenia i pomijania. Przy jego użyciu można również włączyć funkcję sterowania głosem. Z tym zestawem słuchawkowym nie musisz sięgać po iPhone'a czy iPoda ani w celu odblokowania ekranu.

 • Niezwykle wygodna żelowa obudowa

  Te słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie noszenia, dlatego mają żelową obudowę. Miękka powłoka delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ucha. Twoje nowe, ulubione słuchawki!

 • Wyraźny dźwięk

  Ergonomiczna konstrukcja dostarcza wyraźny dźwięk bezpośrednio do wnętrza ucha. Doskonale przylegające słuchawki izolują szumy otoczenia, pozwalając całkowicie zanurzyć się w muzyce lub skupić się na rozmowie telefonicznej.

 • Wyjątkowa izolacja szumów zapewnia doskonały dźwięk przy niskiej głośności

  Zwiększanie głośności w hałaśliwych miejscach nie jest już konieczne. Wygięta tuba akustyczna i doskonale dopasowane nakładki douszne pozwalają w znacznym stopniu odciąć hałas w tle, dostarczając dźwięk o takiej samej jakości przy niższej głośności i zapewniając dłuższą żywotność baterii.

 • Futerał chroni słuchawki, gdy nie są używane

  Ten futerał to najwygodniejszy sposób ochrony słuchawek i przewodów, gdy nie są używane.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też