Słuchawki z redukcją szumów

  Słuchawki z redukcją szumów

  85% mniej szumów z zewnątrz

  Zablokuj irytujące szumy i słuchaj muzyki w spokoju — dzięki słuchawkom z pałąkiem na głowę aktywnie redukującym do 85% szumów otoczenia. Idealne do samolotu i pociągu. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Słuchawki z redukcją szumów

Nauszne, Czarny SHN5600/10 Znajdź podobne produkty

85% mniej szumów z zewnątrz

Aktywna redukcja hałasu

 • Wysokiej jakości elektronika umożliwia ograniczenie szumów o 85%

  Inteligentna technologia redukcji szumów zwiększa przyjemność cichego słuchania muzyki w hałaśliwym otoczeniu. Szczególnie skutecznie eliminuje dźwięki o niskiej częstotliwości, np. hałas silników, dzięki czemu można cicho słuchać muzyki podczas lotu, w pociągach i podobnych miejscach, nie słysząc uciążliwego hałasu w tle. Funkcja ta tworzy równą, ale przeciwstawną charakterystykę szumu, która efektywnie eliminuje zbędne szumy.

 • Miękkie elementy nauszne zapewniają idealny dźwięk dzięki dobremu dopasowaniu

  Elementy nauszne są bardzo miękkie i izolują głośniki słuchawek przy uszach, aby zapewnić doskonałą szczelność i jakość dźwięku. Dzięki bardzo małemu naciskowi na uszy można ich wygodnie używać przez długi okres czasu.

 • Niezwykle miękkie poduszki dopasowujące się do kształtu ucha pozwalające na długie godziny słuchania

  Delikatne poduszki dopasowujące się do kształtu ucha pozostają na swoim miejscu. Redukcja szumów i doskonałe dopasowanie umożliwiają długie godziny przyjemności ze słuchania.

 • Łatwo regulowany pałąk zapewnia maksymalne dopasowanie i wygodę

  Regulowany w prosty sposób mechanizm zapewnia dokładne i szczelne dopasowanie poduszki czaszy do ucha, zapewniając dużą wygodę oraz optymalne brzmienie.

 • Małe, lekkie elementy sterujące do regulacji mocy i głośności

  Płaska obudowa elementów sterujących znajduje się na przewodzie słuchawek i zapewnia wygodną regulację głośności oraz możliwość włączenia/wyłączenia funkcji redukcji szumów. Jasny wskaźnik zasilania przypomina także o wyłączeniu urządzenia, gdy nie jest ono używane, w celu przedłużenia żywotności baterii.

 • Naciśnij przycisk trybu rozmowy, aby słyszeć dźwięki z otoczenia

  Już nie musisz zdejmować słuchawek, żeby usłyszeć komunikaty na lotnisku, porozmawiać ze stewardessą czy po prostu mieć kontakt z otoczeniem. Wystarczy nacisnąć przycisk trybu rozmowy na jednostce sterującej, aby mikrofon słuchawek rozpoczął przekazywanie dźwięków z otoczenia.

 • Adapter do podłączania do systemów rozrywkowych na pokładzie samolotu

  Można podłączyć własne słuchawki do systemu kinowego w samolocie. Przejściówka umożliwia łatwe podłączenie stereofonicznej wtyczki słuchawek do standardowego podwójnego gniazda monofonicznego.

 • Przejściówka 3,5–6,35 mm łączy różne typy urządzeń audio

  Dzięki tej przejściówce można podłączać słuchawki do urządzeń z gniazdami 3,5 mm lub 6,35 mm, dzięki czemu można korzystać z szerszej gamy sprzętu.

 • Dzięki baterii można natychmiast korzystać z produktu

  Nie potrzeba kupować baterii, aby zacząć korzystać z produktu. Wystarczy włożyć baterie do urządzenia i gotowe!

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też