Słuchawki douszne z funkcją redukcji szumów

  Słuchawki douszne z funkcją redukcji szumów

  O 90% mniej szumów

  Ucisz świat wokół siebie i wycisz hałas samolotu lub pociągu podczas podróży dzięki słuchawkom zapewniającym redukcję szumów o 90%, przeznaczonym do odtwarzacza iPod. Małe wymiary sprawiają, że możesz je zawsze zabrać ze sobą. Nie wymaga baterii – ładowanie bezpośrednio z iPoda. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Słuchawki douszne z funkcją redukcji szumów

ster. głośnością i utworami w iPodzie SHN6000/10 Znajdź podobne produkty

O 90% mniej szumów

Funkcja redukcji szumów dla iPoda

 • 3 wymienne, gumowe nasadki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  3 wymienne, gumowe nasadki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  Mając do dyspozycji 3 pary wymiennych nasadek dousznych firmy Philips w różnych rozmiarach, na pewno znajdziesz parę, która będzie najlepiej pasować do Twoich uszu.

 • O 90% mniej szumów

  Inteligentna technologia redukcji szumów zwiększa przyjemność cichego słuchania muzyki w hałaśliwym otoczeniu. Szczególnie skutecznie eliminuje dźwięki o niskiej częstotliwości, np. hałas silników, dzięki czemu można cicho słuchać muzyki podczas lotu, w pociągach i podobnych miejscach, nie słysząc uciążliwego hałasu w tle.

 • Wygięta tuba akustyczna pozwala przesyłać kierunkowy i precyzyjny dźwięk

  Wygięta tuba akustyczna została zaprojektowana według krzywizny ludzkiego ucha w taki sposób, że fale dźwiękowe z głośnika są kierowane wprost do bębenka z największą precyzją

 • Ergonomiczna wygięta tuba akustyczna zapewnia naturalne dopasowanie

  Zaprojektowana z wykorzystaniem szczegółowej wiedzy w zakresie anatomii ludzkiego ucha, wygięta tuba akustyczna dostosowuje kąt tuby głośnika oraz element douszny do kształtu kanału usznego. Doskonale pasuje do każdego ucha.

 • Ładowanie bezpośrednio za pomocą odtwarzacza iPod

  Teraz nie musisz już nosić ze sobą zapasowej baterii. Te słuchawki z redukcją szumów można wygodnie ładować bezpośrednio za pomocą odtwarzacza iPod.

 • Sterowanie odtwarzaczem iPod w zasięgu ręki

  Dzięki możliwości sterowania na przewodzie możesz wygodnie sterować poziomem głośności w odtwarzaczu iPod, pomijać lub wracać do utworów, przewijać do przodu i do tyłu oraz odtwarzać i wstrzymywać odtwarzanie jedną ręką.

 • Precyzyjnie dostrojone głośniki zapewniają szczegółowy i dynamiczny dźwięk

  Akustyka słuchawek została precyzyjnie skonstruowana według profilu powietrznego systemu dźwiękowego, aby odtwarzać każdy szczegół przy największej dynamice.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu