1
Akcesoria komputerowe

Bezprzewodowa karta multimedialna

  Bezprzewodowa karta multimedialna

  Unowocześnij swój telewizor i zestaw audio

  Model SL300i umożliwia wzbogacenie zestawu kina domowego o multimedia (muzykę, obrazy i filmy) dostępne na komputerze użytkownika lub bezpośrednio w Internecie.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Unowocześnij swój telewizor i zestaw audio

o multimedia dostępne na komputerze i Internecie

 • Oglądaj multimedia przesyłane bezprzewodowo z komputera w salonie

  Produkt można podłączyć do wieży stereo lub telewizora. Między komputerem a produktem nawiązywane jest połączenie bezprzewodowe. Nawigacja po materiałach multimedialnych na komputerze, odtwarzanych w telewizorze lub zestawie stereo, odbywa się za pomocą pilota.

 • Ciągły dostęp do muzyki, filmów, zdjęć i gier

  Naciskając tylko jeden przycisk, zyskujesz dostęp do muzyki, zwiastunów filmów, wideoklipów, galerii zdjęć i gier z Internetu na ekranie telewizora i w stereo. Nie musisz pobierać najpierw plików na komputer, ani nawet włączać komputera, aby bez trudności korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnych treści internetowych. Wymaga szerokopasmowego połączenia z Internetem.

 • Aktualizacja przez Internet — zawsze aktualna wersja produktu

  Nowe opcje, funkcje i formaty mediów są automatycznie pobierane do urządzenia z Internetu przez połączenie szerokopasmowe.

 • Bezprzewodowa komunikacja radiowa oparta na standardzie IEEE802.11

  Standard WiFi oznacza, że nie trzeba instalować kabli łączących komputery, urządzenia peryferyjne i sprzęt audio/wideo w różnych pomieszczeniach.

 • UPnP umożliwia komunikowanie się różnych urządzeń między sobą

  UPnP (Universal Plug and Play) określa protokół sieciowy umożliwiający komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami. Urządzenia, które mogą odtwarzać pewną zawartość (obrazy, dźwięk, filmy), mogą komunikować się w sieci i łączyć z miejscami, gdzie przechowywane są określone pliki. Wtedy pliki są wymieniane pomiędzy urządzeniami — nie przerywając Tobie dobrej zabawy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu