1
Akcesoria komputerowe

Bezprzewodowa karta multimedialna

  Bezprzewodowa karta multimedialna

  Wzbogać swój zestaw kina domowego

  Przekaźnik bezprzewodowy SL400i pozwala korzystać z kolekcji multimedialnej (muzyka, zdjęcia i filmy), znajdującej się w komputerze bądź bezpośrednio w Internecie, na zestawie kina domowego ustawionego w salonie, podczas gdy ty zajmujesz „najlepsze miejsce na sali”.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wzbogać swój zestaw kina domowego

o multimedia dostępne na komputerze i Internecie

 • Oglądaj multimedia przesyłane bezprzewodowo z komputera w salonie

  Produkt można podłączyć do wieży stereo lub telewizora. Między komputerem a produktem nawiązywane jest połączenie bezprzewodowe. Nawigacja po materiałach multimedialnych na komputerze, odtwarzanych w telewizorze lub zestawie stereo, odbywa się za pomocą pilota.

 • Szybkie bezprzewodowe połączenie z komputerem PC przez adapter WiFi USB

  Gotowe do użytku rozwiązanie dla każdego, kto nie posiada sieci bezprzewodowej. Podłącz dołączony do zestawu bezprzewodowy adapter USB do komputera. Połącz odbiornik z telewizorem i zestawem stereo. Bezprzewodowy adapter USB połączy komputer z odbiornikiem.

 • Ciągły dostęp do muzyki, filmów, zdjęć i gier

  Naciskając tylko jeden przycisk, zyskujesz dostęp do muzyki, zwiastunów filmów, wideoklipów, galerii zdjęć i gier z Internetu na ekranie telewizora i w stereo. Nie musisz pobierać najpierw plików na komputer, ani nawet włączać komputera, aby bez trudności korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnych treści internetowych. Wymaga szerokopasmowego połączenia z Internetem.

 • Aktualizacja przez Internet — zawsze aktualna wersja produktu

  Nowe opcje, funkcje i formaty mediów są automatycznie pobierane do urządzenia z Internetu przez połączenie szerokopasmowe.

 • Obsługa przez lokalny wyświetlacz bez włączania telewizora

  Wybierasz plik dźwiękowe bez włączania telewizora na wyświetlaczu LCD, posługując się menu o takiej samej strukturze nawigacji, jak w telewizorze.

 • Bezprzewodowa komunikacja radiowa oparta na standardzie IEEE802.11

  Standard WiFi oznacza, że nie trzeba instalować kabli łączących komputery, urządzenia peryferyjne i sprzęt audio/wideo w różnych pomieszczeniach.

 • UPnP umożliwia komunikowanie się różnych urządzeń między sobą

  UPnP (Universal Plug and Play) określa protokół sieciowy umożliwiający komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami. Urządzenia, które mogą odtwarzać pewną zawartość (obrazy, dźwięk, filmy), mogą komunikować się w sieci i łączyć z miejscami, gdzie przechowywane są określone pliki. Wtedy pliki są wymieniane pomiędzy urządzeniami — nie przerywając Tobie dobrej zabawy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu