1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Doskonałe połączenie zapewniające naturalny obraz

  Model SPC1000NC pozwala komunikować się ze znajomymi i rodziną, zapewniając obraz o wysokiej rozdzielczości oraz krystalicznie czysty, naturalny dźwięk, które zwalą z nóg Twoich rozmówców. Dzięki tej kamerze będą mieli wrażenie, jakbyś przebywał z mini w jednym pomieszczeniu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Doskonałe połączenie zapewniające naturalny obraz

 • Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Wyróżnij swoją transmisję internetową lub blogi, dodając własne zabawne logo. To specjalne oprogramowanie umożliwia umieszczenie małego obrazka w dowolnym rogu przesyłanego obrazu wideo — co daje efekt podobny do logo kanału telewizyjnego widocznego w odbiorniku telewizyjnym.

 • Zmiana tła obrazu

  Zmiana tła obrazu

  Zmień prawdziwe tło i nabierz znajomych, że znajdujesz się w innym miejscu. Możesz się normalnie poruszać i rozmawiać, podczas gdy oprogramowanie na bieżąco wypełnia tło znajdujące się za Tobą. Skorzystaj spośród 15 opcji tła lub wgraj i wykorzystaj własne ulubione tło.

 • Rozdzielczość 5 megapiksela zapewnia doskonałą jakość obrazu

  Rozdzielczość 5 MP zapewnia jakość, która pozwala drukować zdjęcia w formacie plakatu o wysokiej rozdzielczości. A dzięki specjalnemu oprogramowaniu można uzyskać interpolowaną, strumieniową transmisję wideo o rozdzielczości sięgającej nawet 2 MP.

 • Naturalne doznania dzięki obrazowi wideo z szybkością 60 klatek/s

  Szybkość 60 klatek/s zapewnia naturalne, ruchome obrazy. Jest to idealne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji ze znajomymi lub do monitorowania pomieszczeń w wysokiej rozdzielczości.

 • Cyfrowe zbliżenie 5x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Obiektyw szerokokątny zapewnia więcej osób w kadrze

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Wbudowany mikrofon kierunkowy zapewnia wyraźny dźwięk

  Mikrofon kierunkowy przechwytuje głos, więc możesz swobodnie rozmawiać. Nie musisz już przysuwać się do mikrofonu, aby zostać usłyszanym. Dzięki temu eliminowane są szumy tła, a dźwięk brzmi bardziej naturalnie.

 • Ekscytujące i zabawne obramowania i efekty

  Dodaj do pogawędek internetowych nieco ciekawostek i zaskocz swoich znajomych jednym z dziesięciu zabawnych obramowań — stosownych do charakteru rozmowy — umieszczanych dookoła Twojej twarzy. Albo zastosuj specjalne, zabawne efekty np. negatyw, wytłoczony lub zniekształcony.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu