Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Obraz HD i krystalicznie czysty dźwięk

  Model SPC1300 oferuje nową, lepszą jakość obrazu. Kamera internetowa z odtwarzająca obraz z szybkością 90 klatek/s, technologia Pixel Plus 2, funkcja Digital Natural Motion oraz dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe tworzą niezrównany zestaw do doskonałej komunikacji przez Internet. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Obraz HD i krystalicznie czysty dźwięk

 • Rozdzielczość 6 megapiksela zapewnia doskonałą jakość obrazu

  Rozdzielczość 6 MP zapewnia jakość, która pozwala drukować zdjęcia w formacie plakatu o wysokiej rozdzielczości. A dzięki specjalnemu oprogramowaniu można uzyskać interpolowaną, strumieniową transmisję wideo o rozdzielczości sięgającej nawet 2 MP.

 • Obraz wideo z szybkością 90 klatek/s to sposób na ostre obrazy bez migotania

  Niezwykła częstotliwość odświeżania 90 klatek na sekundę gwarantuje stabilność obrazu podczas wideokonferencji o zdalnego monitorowania pomieszczeń.

 • Cyfrowe zbliżenie 8x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Dzięki technologii Pixel Plus 2 kamera internetowa rejestruje naturalny i bardzo ostry obraz z niezwykłą ilością szczegółów. Uzyskanie takiego efektu umożliwia dużej mocy procesor Pixel Plus 2, który stanowi innowacyjne rozwiązanie stosowane w obróbce komputerowego obrazu telewizyjnego. Procesor dostarcza doskonałej jakości obraz przez zwiększenie liczby linii i pikseli.

 • Obiektyw szerokokątny zapewnia więcej osób w kadrze

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Funkcja wykrywania ruchu pozwala na niezawodne monitorowanie pomieszczeń

  Dzięki specjalnej funkcji wykrywania ruchu możesz nagrywać wszystkie zdarzenia w domu podczas swojej nieobecności. Kiedy opuszczasz dom, przełącz kamerę w tryb wykrywania ruchu, a każdy ruch w pomieszczeniu rozpocznie nagrywanie.

 • Redukcja szumów i echa zapewnia najlepszą jakość dźwięku

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu. Przyczynia się również do tłumienia echa, co umożliwia lepszy odbiór.

 • Dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe z zaawansowaną technologią przetwarzania mowy

  Teraz rozmówcy będą Cię słyszeli głośno i wyraźnie, a to za sprawą połączenia oprogramowania do zaawansowanego przetwarzania mowy i dwóch mikrofonów wielokierunkowych. Szerszy strumień audio zapewnia swobodę ruchu i lepszy dźwięk podczas telekonferencji, gdy z kamery internetowej korzysta więcej osób.

 • Transmisja internetowa z profesjonalną jakością

  Dzięki niezwykłej jakości obrazu ta kamera jest idealnym rozwiązaniem dla transmisji internetowych. Udostępnij swoje nagrania wideo przyjaciołom i rodzinie lub nadawaj je w Internecie.

 • Digital Natural Motion zapewnia płynne ruchome obrazy

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu