1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Obraz HD i krystalicznie czysty dźwięk

  Model SPC1300 oferuje nową, lepszą jakość obrazu. Kamera internetowa z odtwarzająca obraz z szybkością 90 klatek/s, technologia Pixel Plus 2, funkcja Digital Natural Motion oraz dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe tworzą niezrównany zestaw do doskonałej komunikacji przez Internet. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Obraz HD i krystalicznie czysty dźwięk

 • Rozdzielczość 6 megapiksela zapewnia doskonałą jakość obrazu

  Rozdzielczość 6 MP zapewnia jakość, która pozwala drukować zdjęcia w formacie plakatu o wysokiej rozdzielczości. A dzięki specjalnemu oprogramowaniu można uzyskać interpolowaną, strumieniową transmisję wideo o rozdzielczości sięgającej nawet 2 MP.

 • Obraz wideo z szybkością 90 klatek/s to sposób na ostre obrazy bez migotania

  Niezwykła częstotliwość odświeżania 90 klatek na sekundę gwarantuje stabilność obrazu podczas wideokonferencji o zdalnego monitorowania pomieszczeń.

 • Cyfrowe zbliżenie 8x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Dzięki technologii Pixel Plus 2 kamera internetowa rejestruje naturalny i bardzo ostry obraz z niezwykłą ilością szczegółów. Uzyskanie takiego efektu umożliwia dużej mocy procesor Pixel Plus 2, który stanowi innowacyjne rozwiązanie stosowane w obróbce komputerowego obrazu telewizyjnego. Procesor dostarcza doskonałej jakości obraz przez zwiększenie liczby linii i pikseli.

 • Obiektyw szerokokątny zapewnia więcej osób w kadrze

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Funkcja wykrywania ruchu pozwala na niezawodne monitorowanie pomieszczeń

  Dzięki specjalnej funkcji wykrywania ruchu możesz nagrywać wszystkie zdarzenia w domu podczas swojej nieobecności. Kiedy opuszczasz dom, przełącz kamerę w tryb wykrywania ruchu, a każdy ruch w pomieszczeniu rozpocznie nagrywanie.

 • Redukcja szumów i echa zapewnia najlepszą jakość dźwięku

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu. Przyczynia się również do tłumienia echa, co umożliwia lepszy odbiór.

 • Dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe z zaawansowaną technologią przetwarzania mowy

  Teraz rozmówcy będą Cię słyszeli głośno i wyraźnie, a to za sprawą połączenia oprogramowania do zaawansowanego przetwarzania mowy i dwóch mikrofonów wielokierunkowych. Szerszy strumień audio zapewnia swobodę ruchu i lepszy dźwięk podczas telekonferencji, gdy z kamery internetowej korzysta więcej osób.

 • Transmisja internetowa z profesjonalną jakością

  Dzięki niezwykłej jakości obrazu ta kamera jest idealnym rozwiązaniem dla transmisji internetowych. Udostępnij swoje nagrania wideo przyjaciołom i rodzinie lub nadawaj je w Internecie.

 • Digital Natural Motion zapewnia płynne ruchome obrazy

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu