1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Webcam pro

  Kamera internetowa Webcam pro SPC1330NC zmienia odbiór wideorozmów. Jakość obrazu HD o prawdziwej rozdzielczości wideo 2,0 megapiksela, zdjęcia o rozdzielczości 8,0 megapiksela, obraz wideo z szybkością 90 klatek na sekundę oraz automatyczna regulacja ostrości. Wyjątkowo czysty dźwięk stereo dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Webcam pro

Precyzyjne połączenie doskonałej jakości

 • Technologia Digital Natural Motion pozwala wyeliminować efekt migotania

  Technologia Digital Natural Motion pozwala wyeliminować efekt migotania

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • Prawdziwa rozdzielczość wideo 2,0 megapiksela zapewnia jakość obrazu HD.

  Liczba megapikseli decyduje o jakości obrazu. Przetwornik CMOS 2,0 megapiksela CMOS zapewnia jakość obrazu HD, która wcześniej nie była możliwa w kamerach internetowych.

 • Więcej szczegółów na zdjęciach o rozdzielczości 8 megapikseli (interp.).

  Ta kamera internetowa pozwala uzyskać niezmiernie dokładne zdjęcia o (interpolowanej) rozdzielczości 8 megapikseli. To wystarczy, aby drukować zdjęcia wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości.

 • Obraz wideo z szybkością 90 klatek/s to sposób na ostre obrazy bez migotania

  Niezwykła częstotliwość odświeżania 90 klatek na sekundę gwarantuje stabilność obrazu podczas wideokonferencji o zdalnego monitorowania pomieszczeń.

 • Cyfrowe zbliżenie 8x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Automatyczna regulacja ostrości zapewnia bardzo dużą ostrość obrazów i zdjęć

  Zapewnia dużą ostrość obrazów i zdjęć. Gdy przetwornik obrazu wykryje utratę ostrości, automatyczna regulacja ostrości szybko i precyzyjnie ustawi soczewki bez konieczności ręcznej regulacji. Teraz proces ten zachodzi jeszcze szybciej dzięki nowemu algorytmowi ostrości, tylko w urządzeniach firmy Philips.

 • Obiektyw szerokokątny zapewnia więcej osób w kadrze

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Dzięki technologii Pixel Plus 2 kamera internetowa rejestruje naturalny i bardzo ostry obraz z niezwykłą ilością szczegółów. Uzyskanie takiego efektu umożliwia dużej mocy procesor Pixel Plus 2, który stanowi innowacyjne rozwiązanie stosowane w obróbce komputerowego obrazu telewizyjnego. Procesor dostarcza doskonałej jakości obraz przez zwiększenie liczby linii i pikseli.

 • Dwa wbudowane mikrofony z systemem akustycznym stereo i bez efektu echa

  Niech głos brzmi naturalnie, jak idealny dźwięk stereo. Dwa wbudowane mikrofony kierunkowe i opatentowana przez firmę Philips technologia strumienia dźwięku tworzą wirtualną przestrzeń dźwięku bez efektu echa. Słyszalny jest wyłącznie głos użytkownika, a pozostałe dźwięki są zminimalizowane.

 • Redukcja szumów i echa zapewnia najlepszą jakość dźwięku

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu. Przyczynia się również do tłumienia echa, co umożliwia lepszy odbiór.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • Proste oprogramowanie Philips CamSuite do obsługi kamery internetowej

  To specjalne oprogramowanie zapewnia łatwość obsługi i sterowanie funkcjami kamery za pomocą jednego kliknięcia myszą. Panel programu pojawia się na monitorze automatycznie w momencie rozpoczęcia wideorozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu