1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Rozpocznij wideokonferencję już teraz!

  Kontakt na żywo z przyjaciółmi i rodziną jeszcze nigdy nie był tak prosty. Ta łatwa w użytku kamera internetowa pozwala na bezpłatne wideokonferencje z wykorzystaniem programu Skype, Windows Live Messenger i innych bezpłatnych serwisów. Dołączone słuchawki zapewniają natychmiastową gotowość do pracy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rozpocznij wideokonferencję już teraz!

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Rozdzielczość VGA (640 x 480) zapewnia ostry obraz

  Rozdzielczość VGA (640 x 480) oznacza, że całość obrazu złożona jest z około 300 000 pikseli. Rozdzielczość VGA zapewnia ostry obraz idealny do wyświetlania dokumentów, stron internetowych oraz wiadomości e-mail.

 • Dzięki obrotowemu złączu kamerę można obracać o 360°

  Obrotowe złącze kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć. Stojącą w jednym miejscu kamerę można obrócić o 360°, aby sfilmować dowolny kąt pokoju.

 • Douszny zestaw słuchawkowy z mikrofonem pozwalający na rozmowę bez efektu echa

  Zestaw słuchawkowy jest doskonale dopasowany do ucha, a mikrofon w celu łatwego nagrywania umieszczono na przewodzie poniżej ust. Zestaw pozwala na błyskawiczne połączenie wideo bez efektu echa.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • Menedżer instalacji ułatwia konfigurację

  Dzięki łatwemu w obsłudze menedżerowi instalacji skonfigurujesz swoją kamerę w kilka sekund. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, aby idealnie skonfigurować kamerę do pracy z komputerem.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Zgodność z każdym dostępnym oprogramowaniem graficznym

  Kamera internetowa współpracuje z każdym dostępnym bezpłatnym i profesjonalnym oprogramowaniem graficznym. Zarejestruj ujęcie lub zrób zdjęcie i otwórz je w dowolnym programie graficznym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu