1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Korzystaj z połączeń wideo z przyjaciółmi!

  Jeśli chcesz pozostać w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, skorzystaj z kamery internetowej z zestawem słuchawkowym. Zaskocz ich, wstawiając różne obrazki jako wirtualne tło. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Korzystaj z połączeń wideo z przyjaciółmi!

 • Dodaj najwyższej jakości obraz wideo i dźwięk do połączeń

  Kamera internetowa została stworzona w celu dodania obrazu wideo do połączeń internetowych, aby móc na żywo widzieć i słyszeć rodzinę oraz przyjaciół. Innymi zaletami kamery jest łatwa obsługa, błyskawiczne uruchomienie i zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Wbudowany mikrofon cyfrowy zapewniający doskonałe brzmienie

  Wbudowany mikrofon cyfrowy pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Komponuj wiadomości wideo-poczty i steruj kamerą z VLounge Premium

  Komponuj i wysyłaj wiadomości wideo-poczty w ciągu kilku sekund. VLounge jest zaawansowanym oprogramowaniem do rejestrowania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i nagrań wideo przy pomocy kilku kliknięć myszą. Można z niego korzystać także do sterowania funkcją śledzenia twarzy i uzyskania maksymalnej kontroli zbliżenia cyfrowego.

 • Przycisk QuickLaunch aplikacji VLounge zapewnia jej natychmiastowe działanie

  Aby uruchomić aplikację VLounge, wystarczy nacisnąć przycisk QuickLaunch

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Multimedialny zestaw słuchawkowy z mikrofonem zapewnia najwyższą jakość dźwięku

  Do kamery internetowej dołączony jest multimedialny zestaw słuchawkowy firmy Philips. Mikrofon zapewnia optymalną jakość dźwięku oraz wygodę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu