1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa do laptopa

  Kamera internetowa do laptopa

  Do zobaczenia!

  Ta kamera internetowa umożliwia wykonywanie filmów i zdjęć w rozdzielczości 1,3 megapiksela, a składana obudowa ułatwia przenoszenie. Bez problemu możesz przesłać swoje filmy na YouTube.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Do zobaczenia!

 • Wygodna, składana konstrukcja

  Wygodna, składana konstrukcja

  Składana konstrukcja pozwala zabrać kamerę ze sobą – zawsze i wszędzie

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela dla zdjęć i filmów

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (programowo zwiększana) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Natychmiastowe przesyłanie filmów do serwisu YouTube

  Nie rozstawaj się z rodziną i znajomymi – udostępniaj swoje filmy w serwisie YouTube. Nakręć własny film za pomocą swojej kamery internetowej i za pomocą jednej aplikacji prześlij go do serwisu YouTube w zaledwie 3 prostych krokach. Kliknij dwukrotnie, aby wybrać film, następnie podaj temat i opis filmu (jeśli taki masz), a na koniec kliknij przycisk Upload (Wgraj).

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala dokonać idealnej kompozycji.

 • Śledzenie twarzy sprawia, że jesteś w centrum obrazu

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Dzięki temu masz możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Uniwersalny zacisk prosty w montażu na laptopie

  Uniwersalny zacisk sprawia, że bezpieczny montaż kamery na laptopie i ekranie LCD staje się prosty. Ta konstrukcja jest wyjątkowo bezpieczna, więc kamera nie poruszy się ani nie spadnie podczas wideorozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu