1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Zaprojektowana do kontaktów

  Wideoczat w najlepszym stylu z rodziną i przyjaciółmi. Wielofunkcyjna stacja dokująca pozwala korzystać z kamery w każdym miejscu pokoju. Wystarczy odłączyć kamerę, a stacja staje się łatwo dostępnym portem USB. Kompletny zestaw przeznaczony do kontaktów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zaprojektowana do kontaktów

Wideoczat w najlepszym stylu z rodziną i przyjaciółmi. Wielofunkcyjna stacja dokująca pozwala korzystać z kamery w każdym miejscu pokoju. Wystarczy odłączyć kamerę, a stacja staje się łatwo dostępnym portem USB. Kompletny zestaw przeznaczony do kontaktów. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Zaprojektowana do kontaktów

Z obrazem w wysokiej rozdzielczości i stacją dokująca USB

 • Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Przechowuj odbiornik w poręcznej stacji dokującej

  Stacja dokująca to wygodny sposób na przechowywanie odbiornika w czasie, gdy nie jest on używany — niektóre modele umożliwiają także ładowanie akumulatorów.

 • Dodaj najwyższej jakości obraz wideo i dźwięk do połączeń

  Kamera internetowa została stworzona w celu dodania obrazu wideo do połączeń internetowych, aby móc na żywo widzieć i słyszeć rodzinę oraz przyjaciół. Innymi zaletami kamery jest łatwa obsługa, błyskawiczne uruchomienie i zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia

  Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia. Kąt ustawienia kamery można szybko i łatwo ustawić. Koniec z umieszczaniem przedmiotów pod kamerą w celu uzyskania odpowiedniego pochylenia.

 • Wbudowany mikrofon cyfrowy zapewniający doskonałe brzmienie

  Wbudowany mikrofon cyfrowy pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Doskonała rozdzielczość VGA zapewnia wysokiej jakości obrazy

  Kamera internetowa rejestruje zdjęcia i gotowe do wysłania w postaci wiadomości e-mail obrazy bez migotania w rozdzielczości VGA (Video Graphics Array – 640 x 480). Dzięki takiej rozdzielczości, kamerę śmiało można określić mianem profesjonalnej. Dodawaj wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów, stron internetowych i wiadomości e-mail lub wydrukuj obrazy o jakości fotograficznej.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Przycisk QuickLaunch aplikacji VLounge zapewnia jej natychmiastowe działanie

  Aby uruchomić aplikację VLounge, wystarczy nacisnąć przycisk QuickLaunch

 • VLounge pozwala wykonywać, archiwizować i zarządzać zdjęciami i wideo-pocztą

  Oprogramowanie do wygodnego przechwytywania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i wideoklipów. Za pomocą kilku kliknięć myszą możesz tworzyć i wysyłać wiadomości e-mail z dołączonymi filmami. To oprogramowanie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości kamery internetowej firmy Philips.

 • Uniwersalna podstawa biurkowa z regulowanym obiektywem ułatwiająca ustawienie

  Uniwersalna podstawa biurkowa stanowi najlepszy sposób zamocowania kamery poza monitorem. Zapewnia ona uzyskanie odpowiedniej wysokości montażu kamery i stanowi solidną i stabilną podstawę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu