1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Dodaj wrażeń swoim wideoczatom

  Jeśli chcesz utrzymywać kontakt z rodziną i przyjaciółmi na odległość, nic nie przebije tej kamery internetowej. Pozwala ona uzyskać doskonały obraz o wysokiej rozdzielczości. Specjalna funkcja śledzenia twarzy i 5-krotne zbliżenie cyfrowe sprawią, że poczujesz się jak w telewizji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dodaj wrażeń swoim wideoczatom

Dzięki funkcji śledzenia twarzy i zbliżeniu cyfrowemu

 • Dodaj najwyższej jakości obraz wideo i dźwięk do połączeń

  Kamera internetowa została stworzona w celu dodania obrazu wideo do połączeń internetowych, aby móc na żywo widzieć i słyszeć rodzinę oraz przyjaciół. Innymi zaletami kamery jest łatwa obsługa, błyskawiczne uruchomienie i zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia

  Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia. Kąt ustawienia kamery można szybko i łatwo ustawić. Koniec z umieszczaniem przedmiotów pod kamerą w celu uzyskania odpowiedniego pochylenia.

 • Wbudowany mikrofon cyfrowy zapewniający doskonałe brzmienie

  Wbudowany mikrofon cyfrowy pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Doskonała rozdzielczość VGA zapewnia wysokiej jakości obrazy

  Kamera internetowa rejestruje zdjęcia i gotowe do wysłania w postaci wiadomości e-mail obrazy bez migotania w rozdzielczości VGA (Video Graphics Array – 640 x 480). Dzięki takiej rozdzielczości, kamerę śmiało można określić mianem profesjonalnej. Dodawaj wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów, stron internetowych i wiadomości e-mail lub wydrukuj obrazy o jakości fotograficznej.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Cyfrowe zbliżenie 5x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Komponuj wiadomości wideo-poczty i steruj kamerą z VLounge Premium

  Komponuj i wysyłaj wiadomości wideo-poczty w ciągu kilku sekund. VLounge jest zaawansowanym oprogramowaniem do rejestrowania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i nagrań wideo przy pomocy kilku kliknięć myszą. Można z niego korzystać także do sterowania funkcją śledzenia twarzy i uzyskania maksymalnej kontroli zbliżenia cyfrowego.

 • Przycisk QuickLaunch aplikacji VLounge zapewnia jej natychmiastowe działanie

  Aby uruchomić aplikację VLounge, wystarczy nacisnąć przycisk QuickLaunch

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu