1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Wysoka jakość w ciemnościach

  Oto najlepsza kamera internetowa firmy Philips. Zastosowano w niej najnowszą technologię Philips, a jej układ optyczny jest tak czuły, że zapewnia kolorowe obrazy o wysokiej jakości nawet w ciemnościach. Jest to idealne rozwiązanie dla transmisji internetowych i monitorowania pomieszczeń. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wysoka jakość w ciemnościach

Z technologią Pixel Plus i Digital Natural Motion

 • Technologia Digital Natural Motion pozwala wyeliminować efekt migotania

  Technologia Digital Natural Motion pozwala wyeliminować efekt migotania

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • Obraz wideo z szybkością 90 klatek/s to sposób na ostre obrazy bez migotania

  Niezwykła częstotliwość odświeżania 90 klatek na sekundę gwarantuje stabilność obrazu podczas wideokonferencji o zdalnego monitorowania pomieszczeń.

 • Niezwykle czułe przetworniki umożliwiające pracę w ciemności

  Niezwykle czuły, wysokiej jakości przetwornik CCD umożliwia uzyskanie naturalnego obrazu nawet w ciemności

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Rozdzielczość 1,3 megapiksela jest najwyższą rozdzielczością dostępną w kamerach internetowych. Dzięki temu można z niej korzystać do wykonywania wysokiej jakości zdjęć, z których następnie można wykonywać odbitki nawet w dużym formacie.

 • Pixel Plus zapewnia dużą ilość szczegółów, głębię i czystość obrazu

  Pixel Plus to technologia cyfrowego przetwarzania obrazu, która zwiększa zawartą w nim liczbę linii i pikseli. Uzyskiwany w ten sposób obraz charakteryzuje się bardzo dużą ostrością oraz wyjątkową głębią i ilością szczegółów. Obraz o tej jakości można uzyskać z dowolnego źródła.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Dodaj najwyższej jakości obraz wideo i dźwięk do połączeń

  Kamera internetowa została stworzona w celu dodania obrazu wideo do połączeń internetowych, aby móc na żywo widzieć i słyszeć rodzinę oraz przyjaciół. Innymi zaletami kamery jest łatwa obsługa, błyskawiczne uruchomienie i zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Transmisja internetowa z profesjonalną jakością

  Dzięki niezwykłej jakości obrazu ta kamera jest idealnym rozwiązaniem dla transmisji internetowych. Udostępnij swoje nagrania wideo przyjaciołom i rodzinie lub nadawaj je w Internecie.

 • Funkcja wykrywania ruchu pozwala na niezawodne monitorowanie pomieszczeń

  Dzięki specjalnej funkcji wykrywania ruchu możesz nagrywać wszystkie zdarzenia w domu podczas swojej nieobecności. Kiedy opuszczasz dom, przełącz kamerę w tryb wykrywania ruchu, a każdy ruch w pomieszczeniu rozpocznie nagrywanie.

 • Cyfrowe zbliżenie 8x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Sterowanie kamerą internetową i aplikacjami przy pomocy VLounge Advanced

  Komponuj i wysyłaj wiadomości wideo-poczty w ciągu kilku sekund. VLounge jest zaawansowanym oprogramowaniem do rejestrowania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i nagrań wideo przy pomocy kilku kliknięć myszą. Oprogramowanie można również służyć do monitorowania pomieszczeń, wykrywania ruchu i transmisji internetowych.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu