1
Cyfrowa ramka do zdjęć

Cyfrowa ramka PhotoFrame™

  Cyfrowa ramka PhotoFrame™

  „...spójrz, to Ty w wannie!”

  Ta ramka do zdjęć PhotoFrame™ doskonale łączy w sobie wysoką jakość i zabawę. Kolorowe akcesoria pozwalają dopasować urządzenie do dziewczynki (różowe), lub też do chłopca (niebieskie). Ramka może również działać jako zegar do pokoju dziecięcego — wystarczy przełączyć ją w tryb z animacją dla maluchów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cyfrowa ramka PhotoFrame™

17, 8 cm (7"), Multimedia, Format 4:3 SPF2107/12 Znajdź podobne produkty

„...spójrz, to Ty w wannie!”

Ramka do zdjęć PhotoFrame™ dla dzieci

 • Technologia imagen Pro zapewnia ostry, żywy i naturalny odcień skóry

  Wyjątkowa technologia udoskonalania zdjęć Philips imagen automatycznie analizuje zdjęcia, poprawia nasycenie kolorów i optymalizuje kontrast. imagen Pro to zaawansowana technologia udoskonalania zdjęć, zapewniająca dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentne dopasowanie kontrastu. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.

 • Proporcje obrazu 4:3 zapewniają optymalne wyświetlanie bez zakłóceń

  Cyfrowa ramka do zdjęć Philips PhotoFrame umożliwia wyświetlanie zdjęć w formacie 4:3, zapewniając całkowicie nowy standard oglądania.

 • Wygląd ramki można zmienić przy użyciu różowej lub niebieskiej nakładanej ramki.

  W zestawie znajdują się 2 dodatkowe, ładne i wesołe ramki – różowa dla dziewczynek i niebieska dla chłopców. Wystarczy je założyć, aby zapewnić atrakcyjną dekorację pokoju.

 • Automatyczny pokaz slajdów z karty pamięci lub innego urządzenia podłączonego za pomocą złącza USB

  Automatyczny pokaz slajdów rozpoczyna się po podłączeniu urządzenia USB lub karty pamięci, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy szkoda Ci czasu na kopiowanie zdjęć do ramki PhotoFrame™.

 • Animowany zegar pokazuje godzinę w zabawny sposób

  Jeśli akurat nie chcesz wyświetlać zdjęć, przełącz ramkę w tryb wyświetlania godziny, który sprawia, że ramka PhotoFrame™ staje się zabawnym, kolorowym zegarem – idealną dekoracją pokoju dziecka, przydatną podczas nauki korzystania z zegara.

 • Nowy blask starych wspomnień dzięki technologii RadiantColor

  RadiantColor jest technologią firmy Philips, umożliwiającą wyświetlanie mniejszych zdjęć w optymalnym formacie 4:3 poprzez rozciąganie kolorów na krawędziach zdjęcia do krawędzi ekranu celem wyeliminowania czarnych pasów i zniekształceń formatu obrazu.

 • Przyjazna dla środowiska ramka PhotoFrame™

  Ramki cyfrowe PhotoFrame™ firmy Philips są projektowane i produkowane zgodnie z zasadami EcoDesign zmierzającymi do zmniejszenia ogólnego negatywnego wpływu człowieka na środowisko poprzez obniżenie poboru energii, usuwanie substancji niebezpiecznych, obniżenie wagi urządzeń i stosowanie wydajniejszych opakowań oraz skuteczniejszego odzysku surowców.

 • Funkcja automatycznego włączania i wyłączania wyświetlacza o wybranej godzinie gwarantuje oszczędność energii

  Zegar programowany włącza lub wyłącza ramkę PhotoFrame o wybranej godzinie, zmniejszając w ten sposób zużycie energii na rzecz środowiska, pozwalając zaoszczędzić do 1/3 kosztów zasilania ramki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu