1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa do komputera

  Kamera internetowa do komputera

  Daj czadu na imprezie!

  Ciesz się filmami w prawdziwej rozdzielczości 1,3 megapiksela, doskonalszymi, 8-megapikselowymi zdjęciami, wspaniałej jakości dźwiękiem, 5-krotnym zbliżeniem cyfrowym, możliwością błyskawicznego przesyłania filmów na serwis YouTube oraz szerokokątnym obiektywem, który umożliwia umieszczenie większej ilości osób w kadrze. Dzięki łatwej obsłudze pierścienia obiektywu możesz dowolnie wykadrować scenę.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Daj czadu na imprezie!

 • Składana kamera zapewnia łatwe przechowywanie

  Składana kamera zapewnia łatwe przechowywanie
 • Prawdziwa rozdzielczość 1,3 megapiksela zapewnia najwyższą jakość obrazu.

  Dzięki prawdziwej rozdzielczości wideo 1,3 megapiksela nie stracisz ani jednego cennego szczegółu. Teraz możesz cieszyć się doskonałą jakością przekazu wideo, nie męcząc przy tym oczu.

 • Doskonalsze, 8-megapikselowe zdjęcia, jeszcze bardziej wyraziste

  Ta kamera internetowa pozwala uzyskać niezmiernie dokładne zdjęcia o (ulepszanej programowo) rozdzielczości 8 megapikseli. To wystarczy, aby drukować zdjęcia wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości.

 • Obiektyw szerokokątny to więcej osób na zdjęciu

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Natychmiastowe przesyłanie filmów do serwisu YouTube

  Nie rozstawaj się z rodziną i znajomymi – udostępniaj swoje filmy w serwisie YouTube. Nakręć własny film za pomocą swojej kamery internetowej i za pomocą jednej aplikacji prześlij go do serwisu YouTube w zaledwie 3 prostych krokach. Kliknij dwukrotnie, aby wybrać film, następnie podaj temat i opis filmu (jeśli taki masz), a na koniec kliknij przycisk Upload (Wgraj).

 • Cyfrowe zbliżenie 5x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Nie przegap żadnego uśmiechu dzięki śledzeniu twarzy

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Dzięki temu masz możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Naturalny obraz wideo z szybkością 60 klatek/s

  Szybkość 60 klatek/s zapewnia naturalne, ruchome obrazy. Jest to idealne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji ze znajomymi lub do nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości.

 • Wbudowany mikrofon kierunkowy zapewnia wysokiej jakości dźwięk

  Mikrofon kierunkowy przechwytuje głos, więc możesz swobodnie rozmawiać. Nie musisz już przysuwać się do mikrofonu, aby zostać usłyszanym. Dzięki temu eliminowane są szumy tła, a dźwięk brzmi bardziej naturalnie.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Złącze obrotowe umożliwia dowolne ustawienie

  Obrotowe złącze kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć. Stojącą w jednym miejscu kamerę można obrócić o 360°, aby sfilmować dowolny kąt.

 • Uniwersalny zacisk do komputerów stacjonarnych, laptopów lub ekranów

  Uniwersalny zacisk sprawia, że bezpieczny montaż kamery na ekranie komputera stacjonarnego, laptopie i ekranie LCD staje się prosty. Ta konstrukcja jest wyjątkowo bezpieczna, więc kamera nie poruszy się ani nie spadnie podczas wideorozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu