Kamera internetowa do laptopa

  Kamera internetowa do laptopa

  Twoja kamera internetowa na światowym poziomie

  Ciesz się wysoką jakością filmów i zdjęć w prawdziwej rozdzielczości 2 megapikseli. Funkcja automatycznej regulacji ostrości zapewnia optymalną ostrość zdjęć, bez konieczności ręcznego jej ustawiania, a szerokokątny obiektyw gwarantuje najlepsze pole widzenia. To wspaniały i lekki towarzysz podróży.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Twoja kamera internetowa na światowym poziomie

Prawdziwa rozdzielczość 2,0 megapiksela

 • Funkcja Digital Natural Motion zapewnia filmy bez migotania

  Funkcja Digital Natural Motion zapewnia filmy bez migotania

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych. Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • Prawdziwa rozdzielczość 2 megapikseli to wysoka jakość obrazu

  Liczba megapikseli decyduje o jakości obrazu. Przetwornik CMOS 2,0 megapiksela zapewnia wysoką jakość obrazu, która wcześniej nie była możliwa w kamerach internetowych.

 • Certyfikat wysokiej jakości wideorozmów Skype

  Ta kamera internetowa posiada certyfikat Skype, który potwierdza najwyższą jakość obrazu i dźwięku, możliwość prowadzenia darmowych rozmów oraz korzystania z komunikatorów w dowolnym miejscu na świecie.

 • Lepsza rozdzielczość zdjęć – do 8 megapikseli

  Ta kamera internetowa pozwala uzyskać niezmiernie dokładne zdjęcia o (ulepszanej programowo) rozdzielczości 8 megapikseli. To wystarczy, aby drukować zdjęcia wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości.

 • Automatyczna regulacja ostrości zapewnia bardzo dużą ostrość obrazów i zdjęć

  Zapewnia dużą ostrość obrazów i zdjęć. Gdy przetwornik obrazu wykryje utratę ostrości, automatyczna regulacja ostrości szybko i precyzyjnie ustawi soczewki bez konieczności ręcznej regulacji. Teraz proces ten zachodzi jeszcze szybciej dzięki nowemu algorytmowi ostrości, tylko w urządzeniach firmy Philips.

 • Obiektyw szerokokątny to więcej osób na zdjęciu

  Obiektyw szerokokątny z wysokiej jakości soczewką zapewnia szersze pole widzenia. Obiektyw ten działa podobnie jak obiektyw szerokokątny stosowany w aparatach fotograficznych i pozwala uchwycić w kadrze większą liczbę osób bez pogorszenia jakości obrazu.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Dzięki technologii Pixel Plus 2 kamera internetowa rejestruje naturalny i bardzo ostry obraz z niezwykłą ilością szczegółów. Uzyskanie takiego efektu umożliwia dużej mocy procesor Pixel Plus 2, który stanowi innowacyjne rozwiązanie stosowane w obróbce komputerowego obrazu telewizyjnego. Procesor dostarcza doskonałej jakości obraz przez zwiększenie liczby linii i pikseli.

 • Dwa wbudowane mikrofony zapewniają lepsze doznania stereo

  Niech głos brzmi naturalnie, jak idealny dźwięk stereo. Dwa wbudowane mikrofony kierunkowe i opatentowana przez firmę Philips technologia strumienia dźwięku tworzą wirtualną przestrzeń dźwięku bez efektu echa. Słyszalny jest wyłącznie głos użytkownika, a pozostałe dźwięki są zminimalizowane.

 • Redukcja szumów i echa

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu. Przyczynia się również do tłumienia echa, co umożliwia lepszy odbiór.

 • Dołączony zacisk prosty w montażu na laptopie i monitorze

  Dołączony zacisk pasuje do laptopów oraz monitorów LCD.

 • Ochronna osłona obiektywu odporna na zarysowania

  Pierwsza kamera internetowa standardowo wyposażona w pokrywę ochronną, zabezpieczającą szklany, wysokiej jakości, pięcioelementowy obiektyw przed kurzem i porysowaniem podczas podróży.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też