Adapter Ethernet do gniazdka ściennego

    Adapter Ethernet do gniazdka ściennego

    Dostęp do Internetu poprzez gniazdko elektryczne

    Philips prezentuje niezwykle prosty sposób na doprowadzenie łącza internetowego do każdego pokoju w domu oraz korzystania z cyfrowych multimediów za pośrednictwem istniejącej, domowej instalacji elektrycznej. Wystarczy podłączyć adapter — i gotowe! Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Adapter Ethernet do gniazdka ściennego

Zestaw startowy, 85 Mb/s SYK5600/00 Znajdź podobne produkty

Dostęp do Internetu poprzez gniazdko elektryczne

Wystarczy podłączyć!

  • Zamień gniazdka elektryczne w punkty dostępu do Internetu

    Wykorzystując istniejącą instalację elektryczną, można w łatwy sposób stworzyć własną sieć domową. Wtedy punktami dostępowymi do sieci są gniazdka elektryczne, co umożliwia połączenie z siecią w każdym pokoju oraz eliminuje koszty dodatkowego okablowania i ewentualne przeszkody konstrukcyjne.

  • Maksymalna przepustowość 85 Mb/s pozwala na błyskawiczny przesył danych

    Zwiększ szybkość swojej sieci do 85 Mb/s, korzystając z domowej instalacji elektrycznej. Takie połączenie pozwoli na wyjątkowo szybki przesył i dostęp do danych, zapewniając realną przepustowość do 30 Mb/s.

  • W pełni zgodny ze światowym standardem HomePlug

    HomePlug to główny światowy standard komunikacji przez instalację elektryczną. Technologia ta wykorzystuje istniejące przewody elektryczne jako środek przesyłu danych. Standard HomePlug jest obsługiwany przez urządzenia firmy Philips i wielu innych znanych firm na całym świecie.

  • Przesyłanie danych przez domową instalację elektryczną w promieniu 200 m

    Sygnał jest przesyłany w obrębie domu za pośrednictwem instalacji elektrycznej, a jego zasięg może wynosić nawet 200 metrów przewodów. Pozwala to objąć siecią cały dom.

  • Udostępnij cyfrowe multimedia — muzykę, pliki wideo i gry

    Udostępnij łącze internetowe i połącz w sieć swoje komputery. W ten sposób każdy komputer umożliwi korzystanie z muzyki, zdjęć, filmów o jakości DVD oraz gier internetowych, a także oglądanie telewizji internetowej w każdym pokoju.

  • Poufność danych gwarantuje 56-bitowe szyfrowanie DES

    Adaptery Ethernet podłączane do sieci elektrycznej są wyposażone w system bezpieczeństwa gwarantujący całkowitą poufność danych dzięki 56-bitowemu szyfrowaniu DES. Zapewnia ono bezpieczne połączenie, a także pozwala uniknąć uszkodzenia danych, zakłóceń oraz nieautoryzowanego dostępu innych osób. Aby móc korzystać z hasła zabezpieczającego, wymagany jest system Windows 2000 lub XP.

  • Nie potrzeba nowego okablowania — można wykorzystać istniejącą instalację

    Dzięki możliwości wykorzystania instalacji elektrycznej nie trzeba wiercić dziur w ścianach i kłaść dodatkowych przewodów. Wystarczy wetknąć adapter Ethernet do gniazdka elektrycznego i podłączyć się do sieci poprzez instalację elektryczną.

  • Połączenie zaraz po podłączeniu wtyczki

    Adapter Ethernet można podłączyć bezpośrednio do ściennego gniazdka elektrycznego, a jego instalacja trwa mniej niż 5 minut. Po prostu podłączasz i działa!

  • Wystarczy użyć adapter Ethernet

    Adapter Ethernet pozwala łatwo rozszerzyć możliwości połączeń sieciowych, co sprawia, że stanowi doskonałe, elastyczne rozwiązanie sieciowe. Aby uzyskać dodatkowe połączenie, wystarczy podłączyć kolejny adapter Ethernet.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też