Better Me, Better World

Pomóż cierpiącym na choroby serca małym dzieciom poradzić sobie z trudnymi przeżyciami

 

Z pomocą Przyjaciół od Serca de Hartstichting — holenderska fundacja zajmująca się problemami z sercem — oferuje wsparcie cierpiącym na choroby serca dzieciom i ich rodzicom. Przyjaciele od Serca stworzyli The TikkieRing, aby pomóc małym dzieciom w poradzeniu sobie z trudnymi przeżyciami oraz ułatwić im dzielenie się swoimi historiami z rodziną, przyjaciółmi i rówieśnikami. TikkieRing z wisiorkami Tikkies to nagroda za ich odwagę, siłę i wytrwałość. Dzięki naszej pomocy Przyjaciele od Serca mogą przyczynić się do pozytywnej zmiany w życiu dzieci.

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

Philips foundation logo
Hartstichting logo
Dla ciebie i twojego dziecka, które wybrało Hartstichting

„Tikkie naprawdę pomogły Ilse przetrwać trudne chwile”.

 

— Astrid, mama Ilse

Ilse od urodzenia cierpi na kardiomiopatię

Philips foundation logo

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

 

Za pośrednictwem Fundacji Philips zmieniamy codzienne życie ludzi na całym świecie. Jednak to dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie zrobić najwięcej, dlatego prosimy — opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie najważniejsze. Na podstawie oddanych głosów firma Philips określi swój sposób działania dla wsparcia szczytnych celów w 2019 roku.

Wybierz cel na 2019 rok:

Aby pomóc nam w określeniu szczytnych celów, które będziemy wspierać w 2019 roku, dołącz do inicjatywy Better Me, Better World firmy Philips i wyraź zgodę na otrzymywanie od nas informacji promocyjnych.
*
*
*
*
Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności.