Better Me, Better World

Przywracanie uśmiechu dzieciom z rozszczepami

 

Miliony dzieci w krajach rozwijających się cierpią z powodu nieleczonych rozszczepów. Zabieg korekcyjny jest stosunkowo prosty, a zmiana natychmiastowa. Wspierając model zrównoważonego rozwoju promowany przez organizację Smile Train, zapewniamy szkolenia i finansowanie miejscowym specjalistom medycznym, którzy przeprowadzają te zmieniające życie zabiegi i zapewniają swoim społecznościom kompleksową opiekę w tym zakresie przez 365 dni w roku. W tym roku damy 200 dzieciom powód do uśmiechu.

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

Philips foundation logo
SmileTrain logo
Jhoanna przed i po zabiegu

„Dziękuję za wszystko — kiedyś dokuczano mi i nikt nie chciał się ze mną bawić, a teraz moja siostra i przyjaciele mówią, że mam nie tylko piękne wnętrze, ale i twarz”.

 

Jhoanna, była pacjentka Smile Train

Philips foundation logo

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

 

Za pośrednictwem Fundacji Philips zmieniamy codzienne życie ludzi na całym świecie. Jednak to dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie zrobić najwięcej, dlatego prosimy — opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie najważniejsze. Na podstawie oddanych głosów firma Philips określi swój sposób działania dla wsparcia szczytnych celów w 2019 roku.

Wybierz cel na 2019 rok:

Aby pomóc nam w określeniu szczytnych celów, które będziemy wspierać w 2019 roku, dołącz do inicjatywy Better Me, Better World firmy Philips i wyraź zgodę na otrzymywanie od nas informacji promocyjnych.
*
*
*
*
Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności.