Better Me, Better World

Ograniczenie otyłości wśród dzieci i promowanie zdrowego stylu życia

 

W dzisiejszych czasach dzieci są stale wystawiane na pokusy — otaczają je wszechobecne przekąski i słodkie napoje, a często wiele godzin swojego wolnego czasu spędzają, siedząc przy komputerze. Złe nawyki żywieniowe połączone z nieaktywnym stylem życia sprawiają, że dzieci mają coraz większe problemy zdrowotne związane z nadwagą. Wspieramy program Gorilla, aby pomóc młodszemu pokoleniu przejąć odpowiedzialność za własne zdrowie i dobre samopoczucie poprzez kursy gotowania, szkolenia, imprezy i wymianę informacji.

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

Philips foundation logo
Gorilla logo
Stół ze zdrowym jedzeniem — program Gorilla

„Zdrowe gotowanie jest wspaniałe — to świetna zabawa! To moje przesłanie dla młodego pokolenia!”

 

Meta Hiltebrand, telewizyjna kucharka

Philips foundation logo

Opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie ważne

 

Za pośrednictwem Fundacji Philips zmieniamy codzienne życie ludzi na całym świecie. Jednak to dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie zrobić najwięcej, dlatego prosimy — opowiedz nam o sprawach, które są dla Ciebie najważniejsze. Na podstawie oddanych głosów firma Philips określi swój sposób działania dla wsparcia szczytnych celów w 2019 roku.

Wybierz cel na 2019 rok:

Aby pomóc nam w określeniu szczytnych celów, które będziemy wspierać w 2019 roku, dołącz do inicjatywy Better Me, Better World firmy Philips i wyraź zgodę na otrzymywanie od nas informacji promocyjnych.
*
*
*
*
Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności.