Powrót
×

Philips i XCOR łączą siły

Razem otwieramy drzwi do podróży kosmicznych dla każdego

W firmie Philips szczerze wierzymy w moc innowacji. Nasze niezwykle nowatorskie produkty od ponad wieku poprawiają na wiele sposobów jakość ludzkiego życia. Od oświetlenia, urządzeń gospodarstwa domowego, sprzętu audio i golarek aż po urządzenia do pielęgnacji ciała i wysokiej jakości sprzęt medyczny — każdy kolejny wynalazek firmy Philips ma swój początek w innowacyjnej koncepcji.

 

Mamy odwagę, by marzyć
To właśnie dlatego z podziwem śledzimy poczynania innych ludzi, którzy także mają odwagę marzyć i tworzyć oraz wprowadzać w życie innowacje — ludzi takich, jak wizjonerzy z firmy XCOR Space Expeditions z siedzibą w Kalifornii, którzy doprowadzają do perfekcji statek kosmiczny umożliwiający odbycie stukilometrowej podróży w przestrzeń kosmiczną. Zespół XCOR pragnie zapewnić możliwość odbycia podróży kosmicznej większej liczbie zwykłych ludzi, a nie tylko elicie astronautów. Zespół chce zapewnić szczęśliwcom niesamowite wrażenia w najbardziej futurystycznym pojeździe, jaki tylko można sobie wyobrazić. Aby uczcić cuda innowacyjnego myślenia, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą XCOR i zaoferować naszym użytkownikom możliwość wzięcia udziału w niesamowitej kosmicznej przygodzie na miejscu drugiego pilota. Czy chcesz wziąć udział w locie próbnym? 

Witaj w kosmosie
Współpraca pomiędzy firmami Philips i XCOR Space Expeditions umożliwi zaoferowanie lotów kosmicznych licznym szczęśliwcom, wśród których możesz być i Ty. Wkrótce dostarczymy więcej informacji na ten temat. Wskazówka: jest bardzo prawdopodobne, że poprosimy potencjalnych astronautów o zaprezentowanie nam i reszcie ludzkości swojej własnej siły innowacyjności.

Od urządzenia MoonShaver do golarki Philips Series 9000
W międzyczasie zachęcamy do przekonania się, jakie wyposażenie dostępne na Ziemi łączy firmę Philips i przestrzeń kosmiczną. Nie każdy wie, że do innowacyjnych rozwiązań firmy Philips zalicza się urządzenie MoonShaver, które zostało zaprezentowane, gdy człowiek po raz pierwszy stanął na Księżycu. Choć rzecz działa się prawie 50 lat temu, urządzenie opierało się na stworzonej przez nas technologii — rotacyjnym systemie golącym, który zyskał największą popularność ze wszystkich rozwiązań w dziedzinie golenia na naszej planecie.*

 

Nie przestaliśmy jednak wprowadzać nowatorskich rozwiązań i ulepszać naszej technologii. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą innowacją: zaawansowaną golarką Philips Series 9000. Dzięki zastosowaniu kilku innowacyjnych technologii golenie nią jest tak dokładne i komfortowe, jak nigdy dotąd. Aby upewnić się, że jej skuteczność jest rzeczywiście nie z tej ziemi, wypróbowaliśmy ją w stanie nieważkości. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pozaziemskich działaniach? Przyłącz się do misji.

 

*W oparciu o statystyki dotyczące sprzedaży produktu