Powrót
×

Poznaj golarkę Philips z serii 9000. Jest nie z tej ziemi

Prawdopodobnie najbardziej zaawansowana golarka na naszej planecie

Prawdziwie zaawansowana golarka powinna działać nawet 100 km ponad Ziemią, prawda? Wybierając się w tak daleką podróż, należałoby jednak najpierw sprawdzić, czy będzie ona działać w warunkach panujących w kosmosie. Golarka Philips Series 9000 zdała już test na działanie w stanie nieważkości.

 

Najdoskonalsze golenie

Chcesz doświadczyć golenia lepszego niż kiedykolwiek wcześniej — i powtarzać to doświadczenie za każdym razem? Czas zapoznać się z golarką Philips Series 9000. To nasza najbardziej zaawansowana jak dotąd golarka, w związku z czym nie mogliśmy się oprzeć się myśli o przetestowaniu jej możliwości w różnego rodzaju ekstremalnych warunkach. Jednym z nich jest stan nieważkości. Nasz pilot-tester dał radę doskonale się ogolić.

 Eksperyment naukowy w kosmosie
Doskonałym  testem dla każdego produktu jest umieszczenie go na pokładzie napędzanego rakietowo pojazdu i wystrzelenie w przestrzeń kosmiczną. Dlatego nasz partner, firma XCOR Space Expeditions, będzie przeprowadzać nasze naukowe eksperymenty podczas lotów kosmicznych, które odbędą się w niedalekiej przyszłości. W końcu, jeśli coś działa bez zarzutu 100 km nad Ziemią, to wiesz, że masz w swoich rękach coś bardzo wyjątkowego. Wiemy już, że tak właśnie jest w przypadku golarki Philips Series 9000. Oto dlaczego:

Ostrza V-Track Precision
Przyjrzyj się dokładnie obrotowej głowicy. Na zewnętrznej krawędzi znajdują się ostrza w kształcie litery V posiadające geometryczne szczeliny, które pozwalają przyciąć maksymalną liczbę włosów. Na wewnętrznym obszarze znajdują się specjalne ząbki, które pozwalają złapać i przyciąć długie lub przylegające włosy. Rezultat: dokładne golenie przy minimalnej liczbie ruchów oraz skóra w doskonałym stanie.

Technologia Contour Detect
Golarka Philips Series 9000 dopasowuje się do kształtu twarzy lepiej niż inne modele. Element golący obraca się do tyłu, do przodu, w lewo i w prawo. Ponadto, główne i dodatkowe odchylające się pierścienie poruszają się do tyłu, do przodu, w lewo i w prawo w sposób niezależny od ruchu elementu golącego. Wynik końcowy ruchów w ośmiu płaszczyznach to wyjątkowo dokładne golenie.

Ustawienia Personal Comfort
Twoja skóra wydaje się dziś bardziej wrażliwa niż zwykle? A może się spieszysz? Dostosuj sposób golenia do własnych potrzeb, wybierając ustawienie Sensitive (1800 obr./min), Normal (2000 obr./min) lub Fast (2200 obr./min).

Uszczelnienie Aquatec do golenia na sucho i na mokro
Dzięki uszczelnieniu AquaTec golarka Philips Series 9000 jest całkowicie wodoodporna. Można jej używać nawet pod prysznicem. Możesz użyć jej na sucho lub zastosować ją piankę bądź żel w celu uzyskania jeszcze lepszego rezultatu golenia.

System Smart Clean
Ten specjalny system przechowywania pozwala cieszyć się świeżym goleniem każdego dnia. Czyści, suszy, ładuje i smaruje golarkę za dotknięciem jednego przycisku. Podwójny filtr oznacza, że możesz zapomnieć o zgolonych włosach czy żelu na głowicy golarki i nastawić się na optymalne działanie przez cały całe lata użytkowania urządzenia. 

Darmowe loty kosmiczne
Oprócz użytecznych akcesoriów, takich jak trymer do brody, zwykły trymer, możesz wygrać darmowy lot kosmiczny. Golarka Philips S9000, którą już teraz wybierają piloci latający na największych wysokościach, może zaprowadzić Cię na szczyt, pozwalając wziąć udział w wycieczce statkiem kosmicznym XCOR Lynx. Aby dowiedzieć się więcej, przyłącz się do misji.