Powrót
×

Wygraj podróż w kosmos

Przygotuj się na wyzwanie Twojego życia!

Jak zostać prawdziwym astronautą? To łatwe. Wystarczy przekroczyć Linię Karmana znajdującą się 100 km nad Ziemią. Firma Philips podpowie Ci, jak dotrzeć tam... i z powrotem.
 

Będziesz wyglądać świetnie w skafandrze kosmicznym

Dlaczego tylko astronauci NASA mają dobrze się bawić? Jeśli przestrzeń kosmiczna jest ostateczną granicą, firma Philips może zaoferować Ci paszport, dzięki któremu ją przekroczysz. We współpracy z firmą XCOR Space Expeditions będziemy wkrótce oferować loty kosmiczne z wyspy Curaçao lub pustyni Mojave, dając gronu szczęśliwców wybranych spośród zwykłych osób, takich jak Ty, możliwość wzięcia udziału w przygodzie, której nigdy w życiu nie zapomnisz.

 

 

Daj się wystrzelić w kosmos

Firma XCOR z siedzibą w Kalifornii jest w trakcie budowania najbardziej innowacyjnego statku kosmicznego, jaki kiedykolwiek powstał — napędzanego rakietowo statku z systemem zapłonowym, który nadaje się do wielokrotnego użytku. Pojazd ten może zabrać Cię w zaledwie kilka uskrzydlających minut z planety Ziemia w przestrzenią kosmiczną.

Wycieczki w przestrzeń kosmiczną staną się rzeczywistością
Już wkrótce firma Philips będzie oferować wycieczki w przestrzeń kosmiczną dla sporej liczby szczęśliwców, aby uczcić siłę i moc innowacji. Zawsze wierzyliśmy w możliwość poprawy jakości życia. To właśnie dlatego nasi naukowcy i projektanci wciąż wprowadzają w życie innowacje, które pozwalają udoskonalać produkty tworzone tu, na Ziemi. Nic nie przebije jednak euforii, jaką poczujesz, wygrywając podróż pojazdem kosmicznym XCOR Lynx. To dopiero jest prawdziwy szczyt innowacji.
Przyłącz się do misji i dowiedz się więcej. Bądź w kontakcie.