Powrót
×

Zarządzaj misją

Chcesz wziąć udział w niesmowitej, kosmicznej przygodzie?

Chcesz znaleźć się w zespole, który wyśle astronautów firmy Philips w przestrzeń kosmiczną? Zaznaj pozaziemskich doświadczeń, pozostając na naszym globie. Oglądaj wywiady, filmy nakręcone za kulisami, loty próbne na żywo i wiele więcej. Bądź na bieżąco i doświadcz emocji związanych ze zbliżającym się Dniem Startu!

Zobacz, co dzieje się w zespole ds. zarządzania misją i weź udział w tym niesamowitym przedsięwzięciu za pośrednictwem naszej strony na Facebooku.

 

Przedstawiamy całkowicie wyjątkową podróż w przestrzeń kosmiczną

Przez kolejnych kilka miesięcy dowiesz się więcej na temat pojazdu kosmicznego XCOR Lynx i zobaczysz od środka, jak przebiega jego tworzenie. Bądź świadkiem każdego kluczowego etapu opracowywania tego fascynującego pojazdu. Zobacz, jak testujemy układy napędzanego rakietowo statku kosmicznego. Przekonaj się, jakie wyzwania wiążą się z konstruowaniem pojazdu do wielokrotnego użytku, który będzie w stanie wzbić się w przestrzeń kosmiczną i powrócić bezpiecznie na Ziemię. Za rok o tej samej porze będziesz odliczać sekundy do startu. Przedstawimy Cię jako członka zespołu zarządzającego załodze, która przejdzie do historii kosmosu. W niedalekiej przyszłości będziesz w stanie zobaczyć pierwszy w historii lot kosmiczny firmy Philips, który wystartuje z wyspy Curaçao lub pustyni Mojave.

 

 

Sponsorowane przez firmę Phillips

Firma Philips czuwa nad tym niesamowitym, kosmicznym przedsięwzięciem, ponieważ jest to wyjątkowy przykład innowacyjnego myślenia. Szczerze wierzymy w innowacyjne myślenie — jest to coś, co robimy każdego dnia i co umożliwia nam tworzenie szeregu produktów, które codzienne poprawiają jakość ludzkiego życia. Jedną z naszych najnowszych innowacji jest golarka Philips Series 9000, wyposażona w zestaw najnowocześniejszych funkcji stworzonych z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń podczas golenia. Aby mieć pewność, że jej działanie jest absolutnie nie z tej ziemi, sprawdziliśmy ją nawet w stanie nieważkości. Jako członek naszego zespołu ds. zarządzania misją odkryjesz więcej naszych pozaziemskich ambicji.

 

Stań się częścią przyszłości podróży kosmicznych

Dzięki firmom Philips i XCOR loty kosmiczne wkraczają w nową erę. Nie przegap szansy pojawienia się na pokładzie. Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby pozostawać w kontakcie z zespołem ds. zarządzania misją.