Konsumenckie
Produkty

Miłość od pierwszego wejrzenia w 4D

 

Kup produkty Avent za 99 zł i odbierz film USG 4D swojego maluszka. W prezencie od Avent

wygasła

Wypełnij ponizsze kroki aby otrzymać darmowy film USG 4D swojego maluszka

 

  • Kup dowolne produkty Philips Avent za minimum 99 zł, między 16.05-27.05

 

  • Zachowaj paragon

 

 

Przyjdź do Rossmann w CH Manufaktura w Łodzi w dniach 28-29.05 a otrzymasz darmowy film USG 4D swojego maluszka*

 

Na miejscu będą przygotowane mini wyprawki dla przyszłych mam.

 

*liczba miejsc ograniczona

Marka Philips Avent we współpracy z siecią Rossmann zaprasza przyszłe mamy do nagrania filmu USG 4D! Możliwość obejrzenia swojego maluszka Panie będą miały w weekend 28-29 maja w CH Manufaktura w Łodzi. Aby skorzystać z zaproszenia, należy w dn. 16-27 maja zakupić produkty Avent w sieciach Rossmann za minimum 99 zł, zachować paragon i zarejestrować się na tej stronie.

 

Philips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Teraz dzięki współpracy marki Philips Avent i sieci Rossmann na przyszłe mamy czeka możliwość nagrania rewolucyjnego filmu USG 4D, który pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony w czasie rzeczywistym. USG 4D to USG trójwymiarowe ruchome, co oznacza, że maluszek jest podpatrywany w ruchu. Przy odrobinie szczęścia mama może zobaczyć jak dziecko się obraca, robi miny, a nawet dostrzec jego pierwszy uśmiech!

 

Spośród chętnych zostanie wybranych 40 Pań, które zostaną indywidualnie umówione na konkretne godziny w dniach 28-29 maja do sklepu Rossmann w CH Manufaktura w Łodzi. Tam w specjalnie wydzielonej intymnej strefie, będą mogły nagrać film USG 4D. Dodatkowo po nagraniu przyszłe mamy mogą także liczyć na mini wyprawki od Philips Avent.

 

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to świetna okazja, by zafundować sobie możliwość obejrzenia maluszka już teraz. Bez wątpienia będzie to miłość od pierwszego wejrzenia… i to w 4D!