Oprogramowanie i sterowniki
Produkty

Oprogramowanie i sterowniki

Ważne jest regularne aktualizowanie oprogramowania produktu do najnowszej wersji, ponieważ pozwala to korzystać ze wszystkich ulepszeń, nowych funkcji, poprawek działania i korekt błędów.

Szukaj według kategorii:

Gdzie mogę znaleźć numer modelu?

Znajdowanie numeru modelu

Każdy produkt ma indywidualny numer modelu. Numer modelu
zwykle zaczyna się od liter, po których następuje seria cyfr, np.
GC6440, 37PFL7403D/10 lub SA1300/02.
 

Numer modelu można znaleźć w kilku różnych miejscach:

Poszukaj na opakowaniu

Poszukaj wewnątrz produktu

Poszukaj na produkcie

Poszukaj w instrukcji

Jak znaleźć odpowiednie oprogramowanie do produktu

  1. W polu wyszukiwania wpisz numer modelu produktu lub wyszukaj produkt, korzystając z wyszukiwania według kategorii. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak znaleźć numer modelu produktu.

  2. Jeśli w celu wyszukania produktu używasz pola wyszukiwania, jako pierwszy wynik powinna wyświetlić się strona pomocy technicznej. Jeśli korzystasz z wyszukiwania według kategorii, po wybraniu produktu automatycznie przejdziesz do strony pomocy technicznej odnoszącej się do tego produktu.

  3. Porównaj dostępną wersję oprogramowania do wersji obecnie zainstalowanej w produkcie, aby sprawdzić, czy aktualizacja oprogramowania jest konieczna. Wskazówka: bieżącą wersję oprogramowania można znaleźć w menu większości produktów. W przypadku telewizorów należy wybrać „Menu” > „Konfiguracja” > „Oprogramowanie” > „Bieżące oprogramowanie”, aby uzyskać informacje o bieżącej wersji oprogramowania. Wskazówki w tym zakresie można znaleźć w instrukcjach dotyczących instalacji oprogramowania. Znajdują się one na tej samej stronie co oprogramowanie.

  4. Jeśli nowsza wersja jest dostępna w sekcji pomocy technicznej, pobierz plik i zapisz go na komputerze.
    Uwaga: aktualizacja oprogramowania jest zazwyczaj pobierana w postaci spakowanego pliku zip, którego rozpakowanie wymaga użycia specjalnego programu (np. Winzip lub WinRar).

  5. W celu poprawnego zainstalowania oprogramowania uważnie przeczytaj instrukcje dotyczące instalacji i zastosuj się do nich.
     

Często zadawane pytania