Bezdech Senny

DreamStation Go  Przenośny aparat CPAP    

  Nowy wymiar przenośnego aparatu CPAP

   

  Dzięki kompaktowej budowie nasz nowy aparat DreamStation Go ma o 1/3 mniej podzespołów niż inne przenośne urządzenia PAP* i jest o połowę mniejszy od naszych sprawdzonych systemów System One i DreamStation. Nadal zapewnia jednak możliwość używania tych samych funkcji terapii i komfortowej opieki medycznej, z których korzysta już ponad 5 milionów użytkowników urządzeń PAP.


  *W porównaniu z urządzeniami HDM Z1 i Somnetics Transcend (2016)

  Aparat CPAP

  Niezawodność wszędzie tam, gdzie jesteś

   

  Bez względu na to, czy podróżujesz w interesach czy wybierasz się na wakacje swojego życia, DreamStation Go to łatwy w użyciu, niezawodny, przenośny aparat PAP dla tych, którzy nie chcą rezygnować z przyjemności podróżowania.

   

  • Najmniejszy aparat PAP firmy Philips
  • Najlżejszy aparat PAP firmy Philips o masie poniżej 907 g
  • Najmniejszy i najlżejszy przewód w ofercie firmy Philips*
  • Zgodność z wymogami normy FAA**

   

  *W porównaniu z 22-milimetrowym przewodem typu Performance firmy Philips 
  **Norma RTCA/DO-160G, par. 21, kategoria M.

  Terapia CPAP nawet gdy nie ma możliwości ładowania aparatu

   

  Bezdech senny towarzyszy Ci wszędzie tam, gdzie się udajesz, więc weź w podróż niezbędnego towarzysza jakim jest przenośny aparat DreamStation Go. Urządzenie to jest wyjątkowo lekkie, stylowo wykończone i posiada wygodne gniazdo USB do ładowania aparatu w podróży.

   

  Akumulator do zasilania w nocy

  Jeśli nie będziesz mieć możliwości ładowania, aparat DreamStation Go umożliwia prowadzenie terapii przez całą noc na zasilaniu akumulatorowym. Po ustawieniu w aparacie DreamStation Go ciśnienia na poziomie 10 cm aparat będzie działać przez 13 godzin* na nocnym zasilaniu z akumulatora. Długość działania akumulatora może być inna po wybraniu wyższych ustawień dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych, jeśli występuje znaczna nieszczelność maski, zależnie od wysokości n.p.m. i temperatury, w przypadku ładowania przez gniazdo USB i ze względu na inne czynniki.

  *Warunki testowania czasu działania aparatu PAP: tryb CPAP — ciśnienie na poziomie 10 cm H2O, 12-milimetrowy przewód, nieszczelność 37 l/min, pomieszczenie z temp. 23°C i na wysokości n.p.m. wynoszącej 502,9 m

  Akcesoria

  akcesorium, mały futerał

  Podróżny zestaw przenośny, mały rozmiar

  Zestaw zawiera łatwy do spakowania futerał na urządzenie i osobną, przeznaczoną do prania w pralce torebkę na maskę i przewód.
  Podróżny zestaw przenośny, średni rozmiar

  Podróżny zestaw przenośny, średni rozmiar

  Zestaw zawiera futerał ochronny na urządzenie, akumulator do zasilania w nocy i osobną, przeznaczoną do prania w pralce torebkę na maskę i przewód.
  Akumulator do zasilania w nocy

  Akumulator do zasilania w nocy

  Lekki i niewielkich rozmiarów akumulator z czasem ładowania wynoszącym zaledwie 4–5 godzin.
  Filtry powietrza

  Filtry powietrza

  Możliwość wyboru wielorazowego filtru przeciwpyłkowego lub jednorazowego filtru bardzo dokładnego oczyszczania starczającego na 30 dni.
  akcesorium, przewód

  12-milimetrowy giętki przewód o wyjątkowo niewielkich wymiarach

  Nowo wprowadzony do sprzedaży 12-milimetrowy, giętki przewód o wyjątkowo niewielkich wymiarach to najmniejszy i najlżejszy przewód w ofercie firmy Philips.