Bezdech Senny

Akcesoria

Akcesoria optymalizujące leczenie bezdechu sennego.

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*
*

Final CEE consent

Akcesoria z serii Dream Family

 

Nasz najbardziej zaawansowany aparat zasługuje na to, aby również stosowanie go wiązało się z wyjątkowym komfortem.

 

Unowocześniliśmy nie tylko same urządzenia do leczenia bezdechu sennego, ale także sposób ich transportu, zasilania i wygodnego przechowywania, aby można było je zabrać w dowolne miejsce.

Zestaw akumulatora aparatu PAP

 

Nasz najlżejszy i najmniejszy zestaw do zasilania akumulatorowego zawiera zasilacz bezprzerwowy (UPS), który zapewnia zasilanie nawet w przypadku awarii sieci elektrycznej.

 

Futerał DreamStation

 

Wygodny i dyskretny futerał o niewielkich wymiarach, dzięki któremu aparat do terapii można zabrać w dowolne miejsce podróży. W futerale umieszczony jest także 65-woltowy zasilacz DreamStation o wymiarach mniejszych niż model oryginalnie dostarczony z urządzeniem do terapii zaburzeń oddychania podczas snu.

Torba podróżna z odłączaną częścią na komputer typu laptop

 

Uniwersalna torba umożliwiająca przechowywanie w jednym miejscu wszystkiego, czego potrzebujesz. Wygodnie mieści większość rodzajów aparatów do terapii PAP i nawilżaczy powietrza, a także komputer typu laptop i inne niewielkie przedmioty.

 

Organizer przyłóżkowy

 

Organizer ten jest wyposażony w specjalnie dociążony, płaski panel, który można umieścić na szafce nocnej lub pod materacem, aby w znajdującej się poniżej torbie przechowywać maskę i przewód. Pozwala to zawsze mieć te elementy pod ręką, ale tak, by nie przeszkadzały w wykonywanych czynnościach.

W celu dobrania akcesoriów porozmawiaj ze swoim specjalistą ds. opieki domowej lub skontaktuj się z nami.