Bezdech Senny

Akcesoria

Akcesoria optymalizujące leczenie bezdechu sennego.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
2
Szczegóły kontaktu

Podróżne akcesoria przenośne urządzeń CPAP

 

Teraz dzięki kompleksowej, zapewniającej komfort użytkowania serii podróżnych akcesoriów przenośnych spokojny, dający wypoczynek sen zawsze może być Twoim towarzyszem podróży!

Zestaw akumulatora aparatu PAP

 

Nasz najlżejszy i najmniejszy zestaw do zasilania akumulatorowego zawiera zasilacz bezprzerwowy (UPS), który zapewnia zasilanie nawet w przypadku awarii sieci elektrycznej.

Futerał DreamStation

 

Wygodny i dyskretny futerał o niewielkich wymiarach, dzięki któremu aparat do terapii można zabrać w dowolne miejsce podróży. W futerale umieszczony jest także 65-woltowy zasilacz DreamStation o wymiarach mniejszych niż model oryginalnie dostarczony z urządzeniem do terapii zaburzeń oddychania podczas snu.

Torba podróżna z odłączaną częścią na laptopa

 

Uniwersalna torba umożliwiająca przechowywanie w jednym miejscu wszystkiego, czego potrzebujesz. Wygodnie mieści większość rodzajów aparatów do terapii PAP i nawilżaczy powietrza, a także komputer typu laptop i inne niewielkie przedmioty.

Organizer przyłóżkowy

 

Organizer ten jest wyposażony w specjalnie dociążony, płaski panel, który można umieścić na szafce nocnej lub pod materacem, aby w znajdującej się poniżej torbie przechowywać maskę i przewód. Pozwala to zawsze mieć te elementy pod ręką, ale tak, by nie przeszkadzały w wykonywanych czynnościach.

Ekranowany przewód zasilania stałoprądowego DreamStation

 

Z ekranowanego przewodu zasilania stałoprądowego DreamStation można korzystać w aparatach CPAP DreamStation i niektórych aparatach BiPAP firmy Philips Respironics w przypadku braku zasilania prądem przemiennym. Podłącza się go do zwykłego gniazda zapalniczki dostępnego w większości pojazdów. (Nie nadaje się do użytku z akumulatorem litowo-jonowym aparatów PAP).

Ekranowany przewód zasilania stałoprądowego

 

Jeśli nie ma dostępu do zasilania prądem przemiennym, z aparatami CPAP i niektórymi aparatami BiPAP® firmy Philips Respironics można korzystać z ekranowanego przewodu zasilania stałoprądowego. Podłącza się go do uniwersalnego przenośnego akumulatora lub do zwykłego gniazda zapalniczki dostępnego w większości pojazdów.

Zasilacz stałoprądowy

 

Zasilacz stałoprądowy umożliwia korzystanie z trzech opcji zasilania aparatu. Wiele aparatów BiPAP® firmy Philips Respironics można zasilać z użyciem uniwersalnego przenośnego akumulatora lub innego źródła zasilania prądem stałym o napięciu 12 V, podłączyć do zwykłego gniazda zapalniczki (za pośrednictwem dołączonego adaptera samochodowego) lub podłączyć do samodzielnego 12-woltowego akumulatora do zasilania prądem stałym.

Kabel adaptera akumulatora do zasilania prądem stałym

 

Po podłączeniu kabla adaptera akumulatora do zasilania prądem stałym do modułu interfejsu zasilania prądem stałym lub do ekranowanego przewodu zasilania stałoprądowego aparaty CPAP i BiPAP® firmy Philips Respironics można zasilać za pomocą stosowanych na jednostkach pływających, 12-woltowych akumulatorów głębokiego rozładowania zasilających prądem stałym.

Moduł interfejsu zasilania prądem stałym

 

Moduł interfejsu zasilania prądem stałym umożliwia zasilanie wielu aparatów CPAP i BiPAP® firmy Philips Respironics z 12-woltowego źródła zasilania prądem stałym. Można go także podłączyć do zwykłego gniazda zapalniczki w pojeździe, aby zasilać urządzenie prądem przemiennym. Po podłączeniu do niego kabla adaptera akumulatora aparat można podłączać bezpośrednio do samodzielnego 12-woltowego akumulatora do zasilania prądem stałym. Modułu nie można natomiast stosować z uniwersalnym przenośnym akumulatorem.

W celu dobrania akcesoriów porozmawiaj ze swoim specjalistą ds. opieki domowej lub skontaktuj się z nami.