Zacznij cieszyć się szczęśliwszym i zdrowszym życiem!

Niedawno rozpoznano u Ciebie bezdech senny? Przejrzyj materiały opracowane jako pomoc w terapii i zadbaj o utrzymanie motywacji.

Na czym polega terapia CPAP?

 

Dostępnych jest kilka rodzajów aparatów do terapii zaburzeń oddychania podczas snu, ale najczęściej używanymi są aparaty CPAP (wytwarzające stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych). Aparat CPAP wytwarza stały przepływ powietrza pod ciśnieniem przez gardło, co sprawia, że drogi oddechowe pozostają drożne podczas snu. Umożliwia to skuteczne zapobieganie występowaniu spontanicznych przerw w oddychaniu związanych z bezdechem sennym.

 

Leczenie bezdechu sennego pozytywnie wpływa na jakość życia, zwiększając u pacjentów poziom energii, koncentracji i ogólnego szczęścia. Rozpocznij szczęśliwsze, zdrowsze życie dzięki leczeniu zaburzeń oddychania podczas snu!

CPAP
Stały przepływ powietrza pod ciśnieniem przez gardło sprawia, że drogi oddechowe pozostają drożne podczas snu.
Produkty CPAP
Choć przyzwyczajenie się do spania podczas korzystania z produktów CPAP może nieco potrwać, dostępnych jest wiele różnych urządzeń i masek spełniających indywidualne potrzeby pacjentów i zapewniających wymagany komfort.
Porady dla osób rozpoczynających terapię

Porady dla osób rozpoczynających terapię