Diamond Select pozwala nam uzyskać aparaturę o jakości równej nowemu sprzętowi za niższą cenę. Oznacza to, że możemy kupić więcej ultrasonografów i rozwijać swoją działalność. Bardzo istotne jest dla nas inwestowanie w sprzęt, ponieważ tylko doskonały sprzęt i doskonali ludzie pozwolą nam uzyskać doskonalą jakość. A to oznacza, że pacjent będzie zadowolony z naszych usług.

Firma Philips okazała się wspaniałym partnerem, zarówno pod względem wsparcia i serwisu, jak i przy zakupie. Jesteśmy ogólnie bardzo zadowoleni. I tak samo zadowoleni będą z tego pacjenci, co jest dla nas najważniejsze. To dla nich przychodzimy do pracy."

Boris Bates, Klinika Bates, Zagrzeb

Technologia pozwala mi na większą pewność w stawianiu diagnozy.

Mówi się, że nawet całe morze wiedzy nic nie znaczy bez kropli uczucia. I my to poczuliśmy. Poczuliśmy, jakie uczucie stoi za tą technologią, i dlatego wybraliśmy Philipsa. I myślę, że podjęliśmy dobrą decyzję. Wybraliśmy wyjątkową technologię i wyjątkowe wsparcie."

Dr Miroslav Bates

Żeby nasz zespół mógł pracować dobrze, musi współpracować z innym, doskonałym. I taki właśnie jest zespół Philipsa! Sądzę, że to zwycięska kombinacja."

Dr Tamara Bates