Angażowanie w Leczenie i Analityka Medyczna

Zarządzaj opieką zdrowotną efektywniej z Philips 

  Otoczenie opieką dużej liczby pacjentów i znalezienie czasu dla każdego, kto potrzebuje konsultacji medycznej, to wyzwania, którym niełatwo sprostać. Z myślą o nich powstały rozwiązania Philips, które wspierają placówki medyczne i optymalizują ich procesy, by mogły one koncentrować się na najbardziej potrzebujących pacjentach. Pomagają też obniżyć koszty związane z oferowaniem usług medycznych.
  Umów się na spotkanie online z prezentacją i demonstracją rozwiązania Philips

  Optymalizuj pracę – zyskaj więcej czasu i środków na skuteczną pomoc


  Philips oferuje pakiet rozwiązań chmurowych, które umożliwiają pozyskiwanie danych dotyczących zdrowia pacjentów i zarządzanie nimi. Koncentrują się przy tym na takich obszarach, jak:
  Ikona znacznika wyboru
  Koordynacja procesów klinicznych i organizacyjnych w realizacji świadczeń 
  Ikona znacznika wyboru
  Angażowanie pacjentów do współzarządzania i koordynacji przebiegu terapii 
  Ikona znacznika wyboru
  Wyniki pomiarów efektów terapii i jakości realizowanych świadczeń 
  Ikona znacznika wyboru
  Analiza efektywności klinicznej i organizacyjnej systemu świadczeniodawcy 
  Dr. Les Wold o Philips VitalHealth

  Dr Les Wold o Philips VitalHealth  

   

   

  Przewagi i korzyści rozwiązania według Lesa Wolda, członka Rady Gubernatorów Mayo Clinic, USA i głównego oficera medycznego rozwiązań Philips VitalHealth.

  Swobodna wymiana danych

  Wszystkie rozwiązania mogą działać niezależnie od siebie albo być ze sobą zintegrowane. Możliwa jest nawet bezpieczna wymiana danych pomiędzy różnymi bazami. W ten sposób placówka zyskuje dostęp do informacji dotyczących wielu obszarów opieki zdrowotnej. Obejmuje to również rejestry zewnętrzne, spoza pakietu Philips. Dzięki temu możliwe jest opracowanie zindywidualizowanego procesu leczenia, a współpraca pomiędzy placówkami staje się wygodniejsza i bardziej efektywna.

  Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® angażuje pacjentów


  Połączone wysiłki specjalistów z ośrodków zdrowia oraz samych pacjentów umożliwiają skuteczniejsze leczenie. Wpływają też pozytywnie na doświadczenia osób, które korzystają z usług placówek medycznych. Aby zwiększyć udział i zaangażowanie pacjentów w proces leczenia, potrzebne jest oprogramowanie, które to umożliwia – Philips Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink®.
   

  To rozwiązanie opiera się na systemie ankiet i kwestionariuszy wysyłanych pacjentom. W ten sposób można regularnie monitorować stan pacjenta na odległość, a tym samym ograniczyć liczbę konsultacji w gabinecie.

  Ponad 70 tys. klinicystów i 7 mln pacjentów na całym świecie korzysta z Cyfrowego Menadżera Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink®

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® usprawnia pracę ośrodków medycznych?

  Ikona kłódki

  Wysoki standard bezpieczeństwa – certyfikat ICHOM


  Philips Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® spełnia wymagania dotyczące prywatności, bezpieczeństwa i funkcjonalności ICHOM (International Concortium for Health Outcomes Measurement). Tym samym gwarantuje ochronę danych i odpowiada na potrzeby placówek medycznych, które stosują standardy ICHOM, oferując swoje usługi.

  Zwiększ skuteczność z dwoma rodzajami kwestionariuszy

  Pomiary wyników na podstawie opinii pacjentów

  Polecane szpitalom i oddziałom intensywnej terapii

   

  Wysyłaj kwestionariusze przez internet i zbieraj odpowiedzi pacjentów z pomocą Cyfrowego Menadżera Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink®. Następnie system stworzy zaawansowane zestawienia uzyskanych wyników.
   

  Rezultaty są przedstawiane w postaci czytelnych grafów, które dają szybki pogląd na aktualny stan pacjenta. Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® wskazuje różnice pomiędzy aktualnymi a poprzednimi wynikami i porównuje odpowiedzi ze wskaźnikami uznawanymi za normatywne.

   

  Dzięki tym danym wykrycie anomalii staje się możliwe już na wczesnym etapie choroby, a przygotowanie efektywnego planu leczenia jest znacznie łatwiejsze. To rozwiązanie pozwala też uniknąć dodatkowych kosztów związanych z ponownymi przyjęciami pacjentów do szpitali i leczeniem na oddziałach intensywnej terapii.

  Rutynowymonitoring wyników
  Opinii pacjentów

  Rutynowy Monitoring Wyników

  Polecany poradniom psychologicznym i poradniom psychiatrii poznawczo-behawioralnej 

   

  Dbaj o kontakt z pacjentem w okresie pomiędzy wizytami. Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® automatycznie wysyła kwestionariusze do wybranych osób, dzięki którym opiekun może się dowiedzieć, jak przebiega postęp w leczeniu.
   

  Oprogramowanie porównuje najnowsze odpowiedzi z poprzednimi i monitoruje, czy stan pacjenta nie ulega pogorszeniu. Z pomocą danych uzyskanych w ramach Rutynowego Monitoringu Wyników lekarz może też dowiedzieć się, jakie są najskuteczniejsze metody

  leczenia w określonych przypadkach.
   

  Kwestionariusze pozwalają na częstszy kontakt z pacjentem, jednocześnie obniżając koszty związane z wizytami w gabinecie. Umożliwiają też szybkie wykrywanie problemów, takich jak

  niestosowanie się do zaleceń lekarskich czy powikłania związane ze stosowaniem leków.

  Ikona waluty

  Usprawnienie procesów i obniżenie kosztów


  Rozwiązania oferowane w pakiecie Philips ułatwiają szczegółową analizę pozyskanych wyników, dzięki czemu przygotowanie planu leczenia zajmuje mniej czasu. Pozwalają też placówkom zaoszczędzić na wydatkach związanych z implementacją rozwiązań

  Philips Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink®  wspiera liczne specjalności i instytucji

  Ikona onkologii
  onkologia
  Ikona onkologii
  kardiologia
  Ikona cukrzyca
  cukrzyca
  Był zraniony Ikon
  nadciśnienie
  Ikona pediatria
  pediatria
  Ikona psychiatria
  psychiatria
  Ikona badania kliniczne
  badania kliniczne
  Ikona inne specjalnści
  inne specjalności

  Wsparcie w okresie zagrożenia wirusem COVID-19


  W tym szczególnym czasie walki z wirusem COVID-19 optymalizacja działań placówek medycznych jest niezwykle istotna. Philips Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® wspiera je, umożliwiając zdalne śledzenie osób, u których zauważono łagodne symptomy zachorowania.

  Wystarczy, że każdego dnia pacjenci będą uzupełniać automatycznie wysyłane kwestionariusze, odpowiadając na pytania dotyczące m.in.:

  • wieku,
  • temperatury,
  • objawów,
  • ostatnich podróży,
  • możliwych kontaktów z zarażonymi osobami
  Zrzut ekranu
  Analiza wyników

  Analiza wyników i ocena ryzyka


  System przeprowadza klasyfikację pacjentów w oparciu o wyniki ankiet i dokonuje oceny ryzyka jeszcze przed standardowymi konsultacjami z lekarzem. W ten sposób Cyfrowy Menadżer Kwestionariuszy Klinicznych QuestLink® pozwala zminimalizować liczbę potencjalnie niebezpiecznych wizyt, a specjaliści mogą na bieżąco kontrolować aktualną sytuację w ich rejonie.
  Analiza wyników

  Tylko niezbędne konsultacje


  Współpraca z zewnętrznymi firmami świadczącymi usługi call center to rozwiązanie, które pozwala na udzielanie szybkiego wsparcia tym pacjentom, których stan nie jest alarmujący. Dzięki temu lekarze mogą ograniczyć liczbę konsultacji i skupić się na leczeniu osób, które najbardziej potrzebują pomocy.
  *

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
  *
  *

  Final CEE consent

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.