1
Telewizor hotelowy

Telewizor hotelowy

Zobacz
Siatka
Lista
Typ produktu
Wrażenia wizualne
Telewizor LED

Głębokie odcienie czerni i czyste odcienie bieli— technologia LED zapewnia doskonały kontrast i jasność przy niskim poborze mocy, wykorzystując selektywnie sterowane diody LED do precyzyjnej regulacji wymaganego poziomu podświetlenia. Gwarantuje to najwyższą jakość obrazu i niskie zużycie energii (nawet na poziomie klasy energetycznej A++).

Koszty eksploatacji
MyChoice

MyChoice to wyjątkowe rozwiązanie pomagające uzyskać dodatkowe dochody. W ramach usługi MyChoice goście i pacjenci mogą w prosty sposób kupować materiały premium, wpisując kod PIN. Placówka korzystająca z tego rozwiązania nie ponosi dodatkowych kosztów.

SmartInstall

Usługa SmartInstall pozwala uzyskać duże oszczędności. Umożliwia ona zdalną instalację, konfigurację i mapowanie kanałów bez konieczności wchodzenia do pomieszczeń. W połączeniu z usługą SmartInfo umożliwia dostarczenie gościom aktualnych informacji na temat Twoich produktów i usług.

SmartInfo

Udostępnij gościom hotelowe strony z informacjami. Wyświetlaj ważne wiadomości i oferty na ekranie telewizora, dostosowując charakter publikowanych materiałów do indywidualnych potrzeb firmy. Integracja z usługą SmartInstall umożliwia łatwe, zdalne wprowadzanie aktualizacji w dowolnym momencie.

Zaawansowane funkcje hotelowe
Zgodność systemowa — SXP

Telewizor można podłączyć do dekoderów zewnętrznych i przystawek telewizyjnych wszystkich ważniejszych dostawców systemów interaktywnych za pomocą protokołu Serial Xpress (SXP).

Wbudowana karta IPTV — Unicast/Multicast

Oszczędność i porządek dzięki wbudowanej karcie IPTV. Korzystaj z zalet interaktywnego systemu hotelowego bez konieczności podłączania urządzeń zewnętrznych.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też