1

Profesjonalny telewizor LED

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/19hfl4010w_12/19hfl4010w_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Profesjonalny telewizor LED

  Wyjątkowy telewizor do montażu przy łóżku

  Wyjątkowy telewizor szpitalny nadaje się idealnie do zamontowaniu przy łóżku pacjenta. Zaprojektowany z myślą o placówkach służby zdrowia, zapewnia maksymalny komfort podczas oglądania bez zakłócania spokoju innych pacjentów. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyjątkowy telewizor do montażu przy łóżku

Wyjątkowy telewizor szpitalny nadaje się idealnie do zamontowaniu przy łóżku pacjenta. Zaprojektowany z myślą o placówkach służby zdrowia, zapewnia maksymalny komfort podczas oglądania bez zakłócania spokoju innych pacjentów. Zobacz wszystkie korzyści

Profesjonalny telewizor LED

48 cm (19") HeartLine, LED, DVB-T2/T/C i IPTV 19HFL4010W/12 Znajdź podobne produkty

Wyjątkowy telewizor do montażu przy łóżku

Niesamowita funkcjonalność dla pacjentów

Telewizor LED zapewnia obraz o niewiarygodnym kontraście

Telewizor LED zapewnia obraz o niewiarygodnym kontraście

Najważniejsze zalety technologii LED to niskie zużycie energii, piękny wygląd, wysoka jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i żywe kolory.

SmartInstall ułatwia zdalną konfigurację i konserwację

SmartInstall ułatwia zdalną konfigurację i konserwację

SmartInstall sprawia, że konfiguracja i konserwacja telewizorów przebiega bezproblemowo. Dzięki prostemu narzędziu internetowemu można zdalnie skonfigurować telewizory bez konieczności odwiedzania pokoi! Pozwala to oszczędzić czas i zapewnia spokój gości. Bez względu na to, czy trzeba zaktualizować strony z informacjami o hotelu, czy zainstalować nowe kanały, SmartInstall poradzi sobie ze wszystkim.

SmartInfo umożliwia dostęp do interaktywnych stron z informacjami na temat opieki zdrowotnej

SmartInfo umożliwia dostęp do interaktywnych stron z informacjami na temat opieki zdrowotnej

SmartInfo pozwala na przesyłanie pacjentom informacji na temat szpitala lub opieki zdrowotnej. Pacjenci mogą korzystać z interaktywnej strony szpitalnej nawet wtedy, gdy telewizor nie jest podłączony do Internetu czy intranetu. Możesz z łatwością regularnie aktualizować zawarte na stronie treści, aby dostarczać pacjentom aktualne informacje.

Zgodność z MyChoice to ciągłe korzyści finansowe

Zgodność z MyChoice to ciągłe korzyści finansowe

MyChoice w prosty i tani sposób oferuje możliwość zaproponowania gościom najlepszych kanałów telewizyjnych. Jednocześnie pozwala uzyskać dodatkowe dochody na sfinansowanie początkowej inwestycji w telewizor.

Biały kolor obudowy — idealny do placówek służby zdrowia

Obudowa w białym kolorze z zaokrąglonymi rogami doskonale wpisuje się w charakter wnętrz placówek służby zdrowia.

Podświetlane przyciski dotykowe z przodu wyposażone w czujnik zbliżeniowy

Innowacyjny telewizor do montażu przy łóżku jest wyposażony w inteligentny dotykowy panel sterowania u dołu telewizora, który pozwala przystosować urządzenie do potrzeb użytkownika. Podświetlane przyciski sterujące zapewniają łatwą nawigację, nawet w ciemności. Płaska powierzchnia i blokada klawiatury sprawiają, że telewizor jest łatwy do wyczyszczenia.

Zasilanie odpowiednie do zastosowań medycznych to gwarancja bezpieczeństwa dzięki niskim poziomom emisji

Podstawowy poziom bezpieczeństwa, niezbędna wydajność i niezawodność to podstawowe wymogi w profesjonalnym środowisku medycznym. W przeciwieństwie do standardowych telewizorów, telewizor HeartLine firmy Philips wykorzystuje specjalne zasilanie do zastosowań medycznych w celu spełnienia powyższych wymogów. Telewizor jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1, co stanowi gwarancję podstawowego poziomu bezpieczeństwa i niezbędnej wydajności. Poza tym telewizor ten jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1-2 dotyczącym promieniowania elektromagnetycznego i kompatybilności. Zgodności z tymi standardami wymagają szpitale i kliniki z wielu krajów.

Izolowane galwanicznie złącze słuchawkowe

Złącze słuchawkowe jest izolowane galwanicznie, co zapewnia możliwie najbezpieczniejsze połączenie między słuchawkami pacjenta i telewizorem Philips HeartLine. Izolacja galwaniczna jest potrzebna, by w niezawodny sposób oddzielić złącze słuchawek od urządzeń elektrycznych w pobliżu łóżka pacjenta.

Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

Zarazki stanowią rosnący problem w szpitalach i klinikach na całym świecie, ponieważ mogą powodować zagrażające życiu zakażenia. Telewizory HeartLine firmy Philips stawiają im czoła, ponieważ w ich obudowach wykorzystywany jest zgodny ze standardem JIS Z2801 dodatek antybakteryjny. Ta tarcza ochronna, która hamuje rozwój najczęściej spotykanych mikroorganizmów, takich jak choćby Staphylococcus aureus (Gastroenteritis), Escherichia coli (E Coli) czy Klebsiella (Pneumonia), stanowi gwarancję zdrowia i bezpieczeństwa personelu medycznego i pacjentów.

Aplikacje Smart TV zawierające wiele specjalnych usług dla dobrych gospodarzy

Philips Smart TV to wciąż rosnąca pula aplikacji zapewniających dostęp do serwisu YouTube, sieci społecznościowych oraz wiele innych możliwości. Specjalna wersja dopasowana jest do potrzeb każdego użytkownika i ma kilka dodatkowych opcji, takich jak gwarancja bezpiecznego usunięcia informacji o aktywności gości po zakończeniu korzystania z oprogramowania, co pozwala uniknąć nielegalnej zawartości, która mogłaby zaszkodzić Twojej firmie.

Protokół Serial Xpress do systemów interaktywnych

Telewizor można podłączyć do dekoderów zewnętrznych i przystawek telewizyjnych wszystkich ważniejszych dostawców systemów interaktywnych za pomocą protokołu Serial Xpress (SXP).

Zegar ekranowy dla optymalnej wygody gości

Dzięki zegarowi ekranowemu goście mogą w wygodny sposób kontrolować aktualną godzinę. Po naciśnięciu przycisku zegar jest wyświetlany na ekranie telewizora, który łączy w sobie wyraźny obraz i mniejsze zużycie energii.

Niskie zużycie energii

Telewizory firmy Philips zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować zużycie energii. Pozwala to nie tylko zmniejszyć wpływ produktu na środowisko, ale także obniżyć koszty zasilania.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Pilot nie jest dołączony. Opcjonalny pilot jest wymagany w trakcie instalacji telewizora. Do korzystania z niektórych funkcji wymagany jest opcjonalny pilot.
 • Dostępność funkcji będzie zależna od sposobu realizacji wybranego przez osobę integrującą system.
 • Typowy pobór energii włączonego urządzenia mierzony według normy IEC62087 Ed 2. Faktyczny pobór energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też