1

Wyświetlacz diodowy

  -{discount-percentage}%

  Wyświetlacz diodowy

  Oczaruj publiczność

  Udostępnij swój przekaz za pomocą imponującego monitora LED do ścian wideo. Dzięki łatwej w montażu konstrukcji typu „wszystko w jednym”, wysokiej jasności i zupełnie niewidocznym połączeniom te monitory LED sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych wdrożeniach. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oczaruj publiczność

Udostępnij swój przekaz za pomocą imponującego monitora LED do ścian wideo. Dzięki łatwej w montażu konstrukcji typu „wszystko w jednym”, wysokiej jasności i zupełnie niewidocznym połączeniom te monitory LED sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych wdrożeniach. Zobacz wszystkie korzyści

Signage Solutions Wyświetlacz diodowy

140 cm (55"), Direct View LED 55BDL9018L/00 Znajdź podobne produkty

Oczaruj publiczność

dzięki jednolitym monitorom LED o małym rozmiarze plamki

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Opracowany pod kątem całodobowej pracy i najwyższej dokładności

  Ponieważ interesy prowadzi się bez przerwy, nasze monitory informacyjno-reklamowe zostały zaprojektowane z myślą o całodobowej pracy, najwyższej dokładności i użytkowaniu w wymagającym otoczeniu. Dzięki doskonałym podzespołom gwarantującym lepszą jakość można mieć pewność, że te modele będą działały niezawodnie przez całą dobę.

 • Bardzo wysoka częstotliwość odświeżania

  Dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania monitory Philips LED wyświetlają obraz o maksymalnej wyrazistości i płynności. Gwarantuje to, że nawet prowadzone na żywo transmisje z wydarzeń sportowych i meczów są niezwykle płynne. Migotanie ekranu jest praktycznie nieobecne, nawet wtedy, gdy ekran wypełniony jest akcją.

 • Panel TrueBlack LED zapewnia wyższy kontrast i wyraziste kolory

  Wykorzystujące wiodącą w branży technologię monitory Philips LED z panelem TrueBlack LED zapewniają doskonały kontrast i głębokie poziomy czerni. Oznacza to wyższą jednorodność i wyrazistość wyświetlanych kolorów.

 • Uproszczony montaż dzięki funkcji EasyInstall

  Monitory Philips LED z funkcją EasyInstall zostały zaprojektowane z myślą o uproszczeniu montażu i konserwacji. Dzięki smukłej obudowie o przekątnej 54", zgodności z najczęściej stosowanymi rozwiązaniami i jednolitemu wzornictwu montaż jest niezwykle prosty. Ponadto produkt ma długi okres eksploatacji i może być stale wykorzystywany nawet w przypadku najbardziej wymagających zastosowań.

 • Zaprezentuj jednolite ściany wideo bez osłon

  Monitory LED do ścian wideo ZeroBezel powstały z myślą o zastosowaniach wymagających maksymalnej ekspozycji. Dzięki płynnym przejściom między poszczególnymi monitorami LED skalowanie jest niezwykle proste. Ponadto można z łatwością zwiększyć obsługiwaną rozdzielczość do Full HD.

 • Połączenie łańcuchowe HDMI

  Stwórz cyfrową ścianę wideo z monitorów połączonych łańcuchem HDMI. Wystarczy połączyć wyjście HDMI z wejściem HDMI innego monitora, aby utworzyć zachwycającą ścianę wideo.

 • Wbudowany sterownik wideo w zestawie

  Dzięki wbudowanemu sterownikowi wideo nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych urządzeń sterujących obrazem LED.

 • Zaprojektowany z myślą o centrach monitoringu i działalności transmisyjnej

  Monitory Philips LED zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w centrach monitoringu i działalności transmisyjnej.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też