1

Monitor wielodotykowy

  -{discount-percentage}%

  Monitor wielodotykowy

  Zapewnij wyższy poziom interakcji

  Zbliż się jeszcze bardziej do publiczności. Szybkość, precyzja i wyjątkowa wytrzymałość — oprócz wysokich parametrów nasze ekrany wielodotykowe cechuje również niezawodność i funkcjonalność. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zapewnij wyższy poziom interakcji

Zbliż się jeszcze bardziej do publiczności. Szybkość, precyzja i wyjątkowa wytrzymałość — oprócz wysokich parametrów nasze ekrany wielodotykowe cechuje również niezawodność i funkcjonalność. Zobacz wszystkie korzyści

Signage Solutions Monitor wielodotykowy

165 cm (65"), Z systemem Android, Funkcje wielodotykowe 65BDL3052T/00 Znajdź podobne produkty

Zapewnij wyższy poziom interakcji

dzięki wielodotykowej tablicy 4K UHD

 • Niesamowita interaktywność dzięki prawdziwej obsłudze wielodotykowej

  Niesamowita interaktywność dzięki prawdziwej obsłudze wielodotykowej

  Dzięki zintegrowanej technologii dotykowej osiągnęliśmy całkowicie nowy poziom interaktywności. Większa elastyczność, optymalna efektywność dzięki wielu punktom dotykowym, a także doskonałe możliwości obsługi zapewniają najwyższy poziom interakcji z użytkownikiem. Ponadto monitory wielodotykowe są wyposażone w funkcję automatycznego rozpoznawania dotyku. Wreszcie port USB jest zgodny ze standardem HID, co umożliwia prawdziwą obsługę Plug & Play.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Android: uruchom własną aplikację lub wybierz ulubioną aplikację do uruchomienia

  Dzięki zainstalowanemu w monitorze systemowi Android można pracować z najbardziej rozwiniętym systemem operacyjnym na świecie i zapisać własną aplikację bezpośrednio w monitorze. W przypadku wbudowanych aplikacji, takich jak przeglądarka, oznacza to również obsługę funkcji dotykowych od razu po wyjęciu z opakowania. Wystarczy podłączyć do zasilania i można od razu korzystać z interaktywnych możliwości. Ponadto wbudowany harmonogram zadań umożliwia zaplanowanie korzystania z aplikacji i odtwarzania materiałów w zależności od pory dnia. Z kolei dzięki funkcji automatycznej orientacji wyświetlanie treści w pionie lub w poziomie jest równie proste, jak włączenie monitora.

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Poznaj zupełnie nowe oblicze rozwiązań informacyjno-reklamowych dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych monitorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

 • Szkło przeciwodblaskowe o niskim poziomie paralaksy

  Zastosowane w tym zintegrowanym monitorze dotykowym szkło przeciwodblaskowe o niskim poziomie paralaksy umożliwia bezproblemową obsługę dotykową. Niewielki efekt oślepiania (lub jego całkowity brak), a także niski współczynnik odbicia na wyświetlaczu sprawiają, że obraz charakteryzuje się krystaliczną wyrazistością i czystymi kolorami.

 • Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej

  Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać i odtwarzać treści. Możesz załadować swoje materiały multimedialne do monitora i natychmiast rozpocząć odtwarzanie. Działając we współpracy z wewnętrzną przeglądarką, pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej podczas przesyłania strumieniowego treści online. W przypadku awarii sieci pamięć wewnętrzna podtrzymuje wyświetlanie, odtwarzając buforowaną wersję treści — dzięki temu odtwarzanie multimediów jest możliwe nawet wtedy, gdy utracono połączenie z siecią.

 • CMND: przejmij kontrolę nad swoimi monitorami

  CMND to niezawodna platforma do zarządzania monitorami, która zapewnia nad nimi pełną kontrolę. Aktualizuj i zarządzaj materiałami za pomocą narzędzia CMND & Create lub steruj ustawieniami za pomocą narzędzia CMND & Control. Z CMND wszystko jest możliwe.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też