1
Ogród

Oświetlenie ogrodowe - Lampy Philips myGarden

Witaj w domu!

Witaj w domu. Oświetlenie zewnętrzne Philips stworzy prawdziwy letni dom w Twoim ogrodzie.


Grille, imprezy ogrodowe i późne nocne pikniki. Dzięki Philips oświetlenie może przekształcić Twój ogród w idealne miejsce na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, podczas ciepłych letnich wieczorów. Ciepłe białe światło naszego oświetlenia pozwoli Ci pozostać na patio i cieszyć się ogrodem także późnym wieczorem. Nasze energooszczędne lampy z czujnikami uruchomią się po powrocie do domu i zapewnią poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcejPokaż mniej
Sprawdź ofertę oświetlenia zewnętrznego Philips u naszych partnerów, klikając na ich logo:

Co wyróżnia lampy ogrodowe Philips myGarden?

Najwyższa jakość oświetlenia ogrodowego – 5 lat gwarancji na LED

 

Oświetlenie LED w lampach ogrodowych Philips zostało wyposażone w 5-letnią gwarancję dzięki zastosowaniu rygorystycznego procesu kontroli jakości.

Łatwa instalacja

 

Możesz zainstalować lampy Philips myGarden samodzielnie w trzech prostych krokach, które znajdziesz na instrukcji w opakowaniu.

Lampy odpowiednie

na każdą pogodę

 

Nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium lub specjalnych materiałów syntetycznych, które są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Zastosowanie wysokiej jakości syntetyków zamiast szkła zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.

Energooszczędność

 

Oświetlenie ogrodowe LED gwarantuje nawet do 80% oszczędności w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami oświetlenia. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, instalując lampy z czujnikiem ruchu, które  są w stanie odróżnić dzień od nocy oraz wykryć, gdy ktoś jest w pobliżu.

Kinkiet zewnętrzny
LED Drosera

Kinkiet zewnętrzny LED Afterglow
  łatwy montaż
 Wbudowane źródło świata LED
  Ciepłe białe światło
Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
  Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

Lampa stojąca
Curassow

Lampa stojąca LED Stratosphere
  łatwy montaż
 Wbudowane źródło świata LED
Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
  Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

Kinkiet z czujnikiem
ruchu LED Petronia

Kinkiet z czujnikiem ruchu Bustan
  łatwy montaż
 Wbudowane źródło świata LED
  Z czujnikiem ruchu
Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
  Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

Stwórz bajowy efekt w swoim ogrodzie lub na balkonie dzięki oświetleniu!


Korzystaj w pełni z ciepłych wieczorów - spędzaj je w ogrodzie z przenośną lampą Abelia. Efekt świetlny oraz silniejsze oświetlenie tworzą czarujący nastrój na balkonie i w ogrodzie. Skorzystaj z wygody użytkowania - lampa ogrodowa Abelia jest przenośnia, dzięki czemu możesz oświetlić każdą wybraną przez siebie przestrzeń.

Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych bezprzewodowa lampa jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i wyposażona we wbudowane porty USB do ładowania, co zapewnia dodatkową wygodę. W przypadku pełnego naładowania przenośnej lampy Abelia średni czas emisji światła wynosi 4 godziny, zależnie od wybranej intensywności. Przy minimalnej intensywności światła czas emisji wynosi do 2 dni.

Polecane produkty

Dowiedz się więcej o oświetleniu ogrodowym

Odkryj jak oświetlić ogród

 

Ogród jest miejscem wyjątkowym. Jeśli masz szczęście mieszkać we własnym domu i posiadasz ogród, dbaj o niego I pamiętaj o odpowiednim oświetleniu.
 

Tajemniczy ogród nocą

 

W ogrodzie - obok roślinnych aranżacji - jedną z głównych ról odgrywa światło. Naszą kolekcję lamp ogrodowych zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy szukają ciekawych rozwiązań i dla tych, którzy marzą o ogrodzie idealnym. Zapraszamy na spacer!