LEDClassic: Stworzone, by je dostrzegać
wyglądają świetnie, gdy są włączone i po wyłączeniu

Wybierz klasyczny wygląd i technologię LED

Wyobraź sobie połączenie dobrze znanego, klasycznego wyglądu lamp z zaletami nowych żarników LED. Teraz możesz je mieć za sprawą energooszczędnych, klasycznych żarówek LED firmy Philips. Są dostępne w wielu znanych i lubianych kształtach, zużywają o około 80% mniej energii niż tradycyjne żarówki i działają dziesięć razy dłużej. Światła punktowe Philips LED classic stanowią doskonałą alternatywę dla lamp halogenowych zasilanych napięciem sieciowym. Wyglądają tak samo i wytwarzają światło o identycznym kolorze i natężeniu, ale charakteryzują się dłuższą żywotnością i znacznie niższym zużyciem energii, dzięki czemu ograniczysz swoje wydatki.
Te trwałe lampy są dostępne w dwóch wersjach: z przyciemniaczem i bez przyciemniacza. Korzystaj z oświetlenia dekoracyjnego o jakości gwarantowanej przez markę Philips. 

Porównaj różne zastosowania żarówek LEDClassic

W świetle reflektorów

Porady i przewodnik

Porady i przewodnik

Gdy oferta obejmuje prawie niezliczone możliwości, wybór właściwej żarówki może stanowić wyzwanie. Obejrzyj nasze przewodniki po oświetleniu, które pomogą Ci dokonać wyboru.  
Odpowiednie światło jest najważniejsze

Odpowiednie światło jest najważniejsze

Niezależnie od tego, czy chcesz wykreować określoną atmosferę, znaleźć idealne oświetlenie do pracy, czy uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny i stworzyć własny projekt oświetleniowy, dzięki firmie Philips dowiesz się, jak wybór właściwego oświetlenia może wpłynąć na Twoje życie i Twój dom, i z łatwością wybierzesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom.
Funkcja przyciemniania

Funkcja przyciemniania 

Znajdź odpowiedni przyciemniacz do swoich żarówek LED i świetlówek kompaktowych, korzystając z naszej tabeli kompatybilności, aby móc zapewnić sobie tyle światła, ile akurat potrzebujesz.