1
LEDClassic

 

LEDClassic: Stworzone, by je dostrzegać
wyglądają świetnie, gdy są włączone i po wyłączeniu

Wybierz klasyczny wygląd i technologię LED

Wyobraź sobie połączenie dobrze znanego, klasycznego wyglądu lamp z zaletami nowych żarników LED. Teraz możesz je mieć za sprawą energooszczędnych, klasycznych żarówek LED firmy Philips. Są dostępne w wielu znanych i lubianych kształtach, zużywają o około 80% mniej energii niż tradycyjne żarówki i działają dziesięć razy dłużej. Światła punktowe Philips LED classic stanowią doskonałą alternatywę dla lamp halogenowych zasilanych napięciem sieciowym. Wyglądają tak samo i wytwarzają światło o identycznym kolorze i natężeniu, ale charakteryzują się dłuższą żywotnością i znacznie niższym zużyciem energii, dzięki czemu ograniczysz swoje wydatki.
Te trwałe lampy są dostępne w dwóch wersjach: z przyciemniaczem i bez przyciemniacza. Korzystaj z oświetlenia dekoracyjnego o jakości gwarantowanej przez markę Philips. 

Porównaj różne zastosowania żarówek LEDClassic

Dowiedz się więcej o oświetleniu LED

Porady i przewodnik

Porady i przewodnik

Gdy oferta obejmuje prawie niezliczone możliwości, wybór właściwej żarówki może stanowić wyzwanie. Obejrzyj nasze przewodniki po oświetleniu, które pomogą Ci dokonać wyboru.  
Odpowiednie światło jest najważniejsze

Co warto wiedzieć o oświetleniu LED

Cokowiek robisz odpowiednie oświetlenie jest najważniejsze. Oświetlenie Philips LED to wysoka jakość produktów, pewność światła komfortowego dla oczui szerokie portfolio produktów.
Funkcja przyciemniania

Znajdź idealną lampę do swojego domu 

Ciesz się wyjątkowym wyglądem lamp Philips, polączonym z nowoczestną technologią LED. Wybierz lampę do konkretnego pomieszczenia w swoim domu lub dopasuj ją do stylu wnętrzna.