Jedna lampa. 
Twój włącznik.
Trzy ustawienia światła.

Różne ustawienia oświetlenia przy jednej żarówce

W niektórych sytuacjach potrzebne jest chłodne światło, w innych przytulna atmosfera tworzona przez ciepły blask. Dzięki lampom LED Philips SceneSwitch można wybrać spośród kilku ustawień oświetlenia, korzystając z jednej zwykłej, świecowej lub punktowej żarówki. I nie potrzeba do tego przyciemniacza! Dostosuj oświetlenie do odpoczynku, hobby, rekreacji lub pracy. Wystarczy raz nacisnąć przełącznik. I nie trzeba go wcześniej wymieniać! Wszystkie oferowane lampy SceneSwitch są równie wszechstronne, pozwalając wybrać różne ustawienia oświetlenia. I działają z obecnym włącznikiem. Dodatkowa instalacja jest niepotrzebna.
One dinner, one LED lamp, three light settings
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Poznaj SceneSwitch

Poznaj SceneSwitch


Czasami trzeba dostosować atmosferę do wykonywanego zajęcia. Dzięki żarówce LED Philips SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie oświetlenia z jasnego na naturalne lub ciepłe światło. Nie wymaga przyciemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy jedynie obecny przełącznik.

Włącz światło, wprowadź nastrój

Stwórz odpowiedni nastrój dzięki jednej żarówce, korzystając z obecnego przełącznika. W przeciwieństwie do standardowych LED, nowe żarówki Philips pozwalają wybrać spośród wielu ustawień bez konieczności instalacji przyciemniacza.

Kliknij Odtwórz, aby dowiedzieć się więcej o ofercie Philips SceneSwitch.

Jak to działa

Trzy ustawienia oświetlenia

 

Pozwala zmienić oświetlenie funkcjonalne na naturalne światło lub ciepły blask.

3-stopniowe przyciemnianie WarmGlow

Po prostu podłącz i korzystaj

 

Nie potrzeba przyciemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji.
Działa z obecnym ściennym przełącznikiem światła.

Po prostu podłącz i korzystaj

Automatyczne zapamiętywanie — wbudowany układ pamięci

 

Lampa może automatycznie zapamiętać ostatnie oświetlenie, jeśli przełącznik będzie wyłączony dłużej niż przez 6 sekund.

Automatyczne zapamiętywanie

RESET — synchronizacja wielu lamp

 

W przypadku kilku lamp, jeśli przestaną być zsynchronizowane, wystarczy włączyć i wyłączyć je w ciągu 1 sekundy za pomocą przełącznika, aby wrócić do domyślnych ustawień fabrycznych lamp.

Reset — Wiele lamp

Brak funkcji przyciemniania

 

Lampa nie nadaje się do użytku z przyciemniaczami.

W przypadku stosowania przyciemniacza należy ustawić go na 100% jasność

 

Popularne produkty

W świetle reflektorów

Porady i przewodnik

Porady i przewodnik

Gdy oferta obejmuje prawie niezliczone możliwości, wybór właściwej żarówki może stanowić wyzwanie. Obejrzyj nasze przewodniki po oświetleniu, które pomogą Ci dokonać wyboru.  
Odpowiednie światło jest najważniejsze

Odpowiednie światło jest najważniejsze

Niezależnie od tego, czy chcesz wykreować określoną atmosferę, znaleźć idealne oświetlenie do pracy, czy uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny i stworzyć własny projekt oświetleniowy, dzięki firmie Philips dowiesz się, jak wybór właściwego oświetlenia może wpłynąć na Twoje życie i Twój dom, i z łatwością wybierzesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom.
Funkcja przyciemniania

Funkcja przyciemniania 

Znajdź odpowiedni przyciemniacz do swoich żarówek LED i świetlówek kompaktowych, korzystając z naszej tabeli kompatybilności, aby móc zapewnić sobie tyle światła, ile akurat potrzebujesz.