1
SceneSwitch

Philips SceneSwitch –
żarówka 3w1

 

Jedna żarówka.
Trzy ustawienia światła.

Różne ustawienia oświetlenia przy jednej żarówce


Czasami trzeba dostosować atmosferę do wykonywanego zajęcia. Dzięki żarówce SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie oświetlenia z jasnego na naturalne lub ciepłe światło. Nie wymaga ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy jedynie obecny przełącznik.
 

 

Dbamy o Twoje oczy – wszystkie żarówki Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

Dowiedz się więcej o testowaniu żarówk Philips LED >>>

Co wyróżnia Philips SceneSwitch?

 

  • Oferuje możliwość zmiany intensywności światła bez użycia ściemniacza (100%-40%-10%)

 

  • Kreuje przytulny nastrój dzięki trzem temperaturom barwy światła  (2700K-2500K-2200K)

 

  • Daje dodatkowe oszczędności energii, dzięki dopasowaniu ilości światła do potrzeb użytkownika
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Jak działa Philips SceneSwitch?

Trzy ustawienia światła w Twojej ulubionej lampie, bez instalacji ściemniacza!

Wkręć żarówkę Philips SceneSwitch, włącz lampę istniejącym przełącznikiem i ciesz się jasnym, dziennym światłem, które sprzyja pracy i koncentracji (100% światła).

Włącz lampę ponownie, aby uzyskać drugie ustawienie - przyciemnione i cieplejsze światło (40%). 

Po kolejnym włączeniu  uzyskasz trzecie ustawienie  światła (10%), sprzyjające  wieczornemu wyciszeniu i relaksowi.

Przetestuj SceneSwitch – kliknij w poniższy włącznik światła

Jasne oświetlenie do pracy w ciągu dnia, a wieczorem przyjemne przyciemnione światło pozwalajace na pełen relaks. Włącz światło i zmień nastrój oświetlenia tak, jak Ci się podoba. Z lampami SceneSwitch nigdy nie było to łatwiejsze! Bez ściemniacza i bez dodatkowego wysiłku.

 

Zobacz produkty        Kup online

Rekomendowane produkty

Testowane i rekomendowane przez…  


Pani Gażet wybiera tylko najlepsze rozwiązania! Zobacz, co sądzi o żarówkach Philips LED i dlaczego zachwyciła się żarówką 3w1 Philips SceneSwitch

Pytania i odpowiedzi

Jak zacząć korzystać z żarówek SceneSwitch?

 

To proste –  po prostu wkręć żarówkę SceneSwitch swojej do lampy. Nie potrzeba ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji – SceneSwitch działa z Twoim standardowym włącznikiem światła. 

Które ustawienie światła włączy się po dłużym czasie nieużywania lampy?

 

Ostatnio używane ustawienie żarówek SceneSwitch. Philips SceneSwitch ma wbudowany układ pamięci, który pozwala na automatyczne zapamiętanie ostatniego ustawienia światła (wystarczy, żeby lampa świeciła dłużej niż 6 sekund).

Automatyczne zapamiętywanie

Mój włącznik światła zapala lampę z kilkoma żarówkami. Czy kilka źródeł światła Philips SceneSwitch będzie dobrze zsynchronizowane?

 

Tak, wszystko powinno działać poprawnie. W przypadku ewentualnej desynchronizacji kilku żarówek można w bardzo łatwy sposób wrócić do ustawień fabrycznych. Wystarczy włączyć I wyłączyć je w ciągu 1 sekundy.

Reset — Wiele lamp

Mam lampę ze ściemniaczem – czy mogę także stosować Philips SceneSwitch?

 

Żarówki Philips SceneSwitch zostały stworzone po to, aby nie trzeba było stosować dodatkowych ściemniaczy. Jeśli posiadasz już ściemniacz, to możesz go wykorzystać z żarówkami SceneSwitch przy ustawieniu 100% jasności. Rekomendowane żarówki do stosowania ze ściemniaczem to Philips Warm Glow

Dowiedz się więcej  

Odpowiednie światło jest najważniejsze

Dbamy o Twoje oczy!

Czy dbasz zo swoje oczy? My dbamy! Wszystkie żarówki Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiliogicznego
Funkcja przyciemniania

Znajdź odpowiednią żarówkę    

Zapoznaj się z szerokim portfolio żarówek Philips. Możesz wybierać wśród różnych kształtów, stylów i technologii. Niezależnie od tego, czy chcesz wykreować idealną atmosferę wokół siebie, dodać energii w miejscu pracy, poczuć magię kolorów, uzupełnić istniejący wystrój lub po prostu zaoszczędzić energię i zmniejszyć opłaty za światło, mamy coś dla Ciebie.

 

Porady i przewodnik

Znajdź idealną lampę do wnętrza swojego domu

Ciesz się wyjątkowym wyglądem lamp Philips, polączonym z nowoczestną technologią LED. Wybierz lampę do konkretnego pomieszczenia w swoim domu lub dopasuj ją do stylu wnętrzna.

 

barwa-swiatla-w-aranzacji-mieszkania

Oświetlenie LED jako element aranżacji wnętrz