Co to znaczy?

 

Zaznaczając to okno wyboru wyrażasz zgodę na to, by przedstawiciel firmy Philips, w oparciu o dane pozostawione przez Ciebie w niniejszym formularzu, skontaktował się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w celach sprzedażowych. Kontakt ten realizowany będzie wyłącznie po to, by odpowiedzieć na Twoje Oczekiwania i komentarze wskazane w formularzu, które mogą dotyczyć kontaktu z działem sprzedaży, oferty cenowej/demo lub literatury fachowej. Nasza odpowiedź na Twoje Oczekiwania będzie uwzględniać podane przez Ciebie informacje kontaktowe.

 

Ze względu na to, że nasz system sprzedaży opiera się na ścisłej współpracy z dystrybutorami produktów i urządzeń marki Philips, realizacja Twoich Oczekiwań może wymagać tego, by skontaktował się z Tobą bezpośrednio nasz dystrybutor. Zaznaczając niniejsze okno wyboru wyrażasz zgodę na taką ewentualność. Twoje dane osobowe przekażemy współpracującym z nami dystrybutorom tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę (co umożliwiamy Ci w dalszej części niniejszego formularza).

 

Możesz w każdej chwili wycofać udzieloną przez siebie zgodę. W tym celu możesz skontaktować się z nami np. za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się tutaj: https://www.philips.pl/c-e/questions-and-feedback.html

 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych we wskazanym powyżej celu kontaktowym jest firma Philips Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 195B, 02-222 Warszawa. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez zaznaczenie niniejszego okna wyboru (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak firma Philips przetwarza Twoje dane osobowe, przeczytaj dokument Polityka prywatności Philips.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?