Co to znaczy?

 

Zaznaczając to okno wyboru wyrażasz zgodę na to, by przedstawiciel firmy Philips, w oparciu o dane pozostawione przez Ciebie w niniejszym formularzu, skontaktował się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w celach sprzedażowych. Kontakt ten realizowany będzie wyłącznie po to, by odpowiedzieć na Twoje Oczekiwania i komentarze wskazane w formularzu, które mogą dotyczyć kontaktu z działem sprzedaży, oferty cenowej/demo lub literatury fachowej. Nasza odpowiedź na Twoje Oczekiwania będzie uwzględniać podane przez Ciebie informacje kontaktowe.

 

Ze względu na to, że nasz system sprzedaży opiera się na ścisłej współpracy z dystrybutorami produktów i urządzeń marki Philips, realizacja Twoich Oczekiwań może wymagać tego, by skontaktował się z Tobą bezpośrednio nasz dystrybutor. Zaznaczając niniejsze okno wyboru wyrażasz zgodę na taką ewentualność. Twoje dane osobowe przekażemy współpracującym z nami dystrybutorom tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę (co umożliwiamy Ci w dalszej części niniejszego formularza).

 

Możesz w każdej chwili wycofać udzieloną przez siebie zgodę. W tym celu możesz skontaktować się z nami np. za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się tutaj: https://www.philips.pl/c-e/questions-and-feedback.html

 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych we wskazanym powyżej celu kontaktowym jest firma Philips Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 195B, 02-222 Warszawa. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez zaznaczenie niniejszego okna wyboru (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak firma Philips przetwarza Twoje dane osobowe, przeczytaj dokument Polityka prywatności Philips.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej