Co to znaczy?

 

System sprzedaży produktów i urządzeń Philips opiera się na ścisłej współpracy firmy Philips z jej dystrybutorami. Z tego względu, realizacja Twoich Oczekiwań wyrażonych przez Ciebie w niniejszym formularzu, może wymagać tego, by skontaktował się z Tobą bezpośrednio nasz dystrybutor, który posiada wszystkie niezbędne informacje, by w sposób kompetentny, rzeczowy i kompletny odpowiedzieć na Twoje Oczekiwania.

 

Zaznaczając to okno wyboru wyrażasz zgodę na to, by firma Philips przekazała Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie w niniejszym formularzu, współpracującym z nią dystrybutorom produktów i urządzeń marki Philips. Twoje dane zostaną przekazane wyłącznie po to, by dystrybutor został bezpośrednio zaangażowany w realizację Twoich Oczekiwań wyrażonych przez Ciebie w niniejszym formularzu, dotyczących kontaktu z działem sprzedaży, oferty cenowej/demo lub literatury fachowej. Oznacza to, że dystrybutor będzie mógł także bezpośrednio skontaktować się z Tobą w tej sprawie, jeśli wyraziłeś na to zgodę (co umożliwiamy Ci w niniejszym formularzu powyżej).

 

Możesz w każdej chwili wycofać udzieloną przez siebie zgodę. W tym celu możesz skontaktować się z nami np. za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się tutaj: https://www.philips.pl/c-e/questions-and-feedback.html

 

Administratorem Twoich danych osobowych, przetwarzanych w celu ich udostępnienia dystrybutorom produktów i urządzeń marki Philips, jest firma Philips Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 195B, 02-222 Warszawa. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez zaznaczenie niniejszego okna wyboru (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Dystrybutor produktów i urządzeń marki Philips, który otrzyma od nas Twoje dane osobowe, stanie się ich niezależnym administratorem. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak firma Philips przetwarza Twoje dane osobowe, przeczytaj dokument Polityka prywatności Philips.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.