Pakiet do zabiegów naczyniowych

Pakiet do zabiegów naczyniowych
 

Przełomowe wyniki leczenia chorób naczyń

  Interwencje naczyniowe stają się coraz bardziej zróżnicowane i złożone. Rosnąca populacja pacjentów, powstawanie nowych urządzeń i wzrost złożoności procedur małoinwazyjnych oznaczają potrzebę lepszej widoczności przy wykonywaniu zabiegów.

   

  Aby walczyć z prawdziwą epidemią chorób tętnic obwodowych (PAD), zdecydowanie trzeba ustandaryzować określanie strategii leczenia wewnątrznaczyniowego. Kontrola obrazowa w czasie rzeczywistym podczas zabiegu ma kluczowe znaczenie dla wyboru odpowiedniego naczynia, urządzenia i toru jego prowadzenia, ale także dla precyzyjnego pozycjonowania urządzeń w sposób poprawiający rezultaty kliniczne i upowszechnienia takich interwencji. W chorobach aorty problem stanowi dawka promieniowania i środka kontrastowego przyjmowanego przez pacjentów, zwłaszcza starszych i słabszych. Procedury te są długotrwałe, a ich przebieg często nieprzewidywalny. Krótsze procedury mogłyby zmniejszyć ekspozycję na środek kontrastowy i promieniowanie.

  Obraz naczyń

  Pakiet do zabiegów naczyniowych

  Pakiet do zabiegów naczyniowych został zaprojektowany do obsługi różnorodnych procedur dotyczących naczyń obwodowych, aortalnych, trzewnych, tętniczych i żylnych. Pakiet do zabiegów naczyniowych umożliwia specjalistom klinicznym wykonywanie szybkich, skutecznych i uproszczonych zabiegów — od przywracania drożności naczyń i wszczepiania urządzeń do leczenia tętniaków i okluzji.

  Wydajność i jakość opieki w jednym

  Uproszczenie leczenia, większa ilość informacji, mniejsza inwazyjność oraz trafniejsze decyzje.

  Możliwość ujednolicenia standardów opieki w pracowni naczyniowej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy oraz ograniczenie zmienności.

  Doskonała widoczność przy bardzo małej dawce promieniowania w pełnej gamie zabiegów klinicznych dzięki technologii ClarityIQ

  Materiały referencyjne

  Czy chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym? A może po prostu chcesz być na bieżąco z nowościami?

  Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  Wszytkie informacje przedstawione na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla osób wykonujących zawody medyczne. Szczegółowe dane techniczne wyrobów medycznych, technologii, rozwiązań i usług firmy Philips znajdują się w specyfikacji technicznej. Philips zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji w każdym czasie. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.Philips dokłada starań, aby oferować najlepszy poziom obsługi klienta i najwyższy poziom usług. Czyniąc to, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, usługi i rozwiązania były dostępne dla wszystkich naszych klientów. Jednak biorąc pod uwagę złożone uwarunkowania handlowe i regulacyjne, nie zawsze wszystkie nasze produkty, usługi i rozwiązania  są dostępne w każdym kraju. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy Philips, aby potwierdzić, że dany produkt, usługa lub rozwiązanie są dostępne w Twoim kraju. Philips nie ponosi odpowiedzialności prawnej za brak lub niedostępność naszych produktów, usług lub rozwiązań w niektórych krajach lub regionach świata.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?