Default header
Philips Medical Capital

Philips Medical Capital

W dzisiejszym zmieniającym się środowisku opieki zdrowotnej, zapewnienie wysokiej jakości usług dla rosnącej populacji pacjentów wiąże się z położeniem większego niż kiedykolwiek nacisku na budżety kapitałowe. Philips Healthcare i Philips Medical Capital (PMC) są chętni do pomocy, oferując innowacyjne rozwiązań finansowych dostosowanych do ochrony zdrowia.


Oferujemy przywiązanie do prostoty, znajomości branży i wiarygodnego źródła finansowania. Miejmy współpracować nad rozwiązaniem niestandardowym do swoich potrzeb biznesowych.

 

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

PMC products and solutions

Fair market value lease

Leasing finansowy

Rozwiązanie bilansowe, porównywalne do zakupu ratalnego. Leasingobiorca zobowiązany jest do opłacania rat leasingowych oraz do amortyzacji przedmiotu leasingu. W wypadku rynku medycznego jest to atrakcyjna podatkowo forma finansowania, ze względu na niższą stawkę podatku VAT wynikającą z przeniesienia własności obiektu.

Leasing operacyjny

Rozwiązanie pozabilansowe, w praktyce przypominające wynajem. Przedmiot leasigu pozostaje własnością finansującego. Leasingobiorca użytkuje przedmiot na określonych w umowie leasingu warunkach, w zamian, za co jest zobowiązany do opłacania rat leasingowych. Zakończenie umowy leasingu może przybierać różnorodne formy np. wymianę przedmiotu leasingu na nowszy model, przedłużenie umowy bądź sprzedaż przedmiotu na preferencyjnych warunkach.

Managed Equipment Services (MES)

Rozwiązanie o charakterze zbliżonym do leasingu operacyjnego, wyróżniające się szerokim zakresem oraz typem oferowanych w formie pakietu produktów i usług. Oferta dotyczy produktów, doradztwa, szkoleń, szeroko rozumianego outsourcingu oraz modeli współdzielenia ryzyka np. Pay-Per-Use (uzależnienie wysokości opłaty od ilości obsłużonych pacjentów). 

Kredyt

Korzystając ze wsparcia partnerów bankowych oferujemy naszym klientom finansowanie kredytowe na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy wsparcie w procesie pozyskiwania kredytu bankowego poprzez wykorzystanie naszej sieci kontaktów oraz uproszczenia proceduralne wypracowane wspólnie z partnerami finansującymi

Pożyczka

Finansowanie pożyczkowe w kontekście warunków oraz źródła finansowania jest bardziej elastyczne niż kredyt. Ze względu na szerszą gamę partnerów finansujących oraz niższe wymagania stawiane pożyczkobiorcom jest to rozwiązanie łatwiej dostępne.

Kredyt kupiecki

Zarówno klientom jak i dystrybutorom oferujemy odroczone terminy płatności, przy zachowaniu preferencyjnych warunków. Termin płatności jest zależny od konkretnego projektu oraz sytuacji odbiorcy. 

Finansowanie eksportu

Oferujemy rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb eksporterów oraz projektów międzynarodowych. Bazujemy na współpracy z ECAs (Export Credit Agencies) oraz na międzynarodowej sieci partnerów finansujących.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?